Praktický lékař - gynekolog
Ostrovského 3/253, Praha

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Paní doktorka je vždy velmi laskavá a lidská, klidná, trpělivá a empatická, šetrná.

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Paní doktorka je vstřícná, chápavá a nikdy nic nezanedbá. Chodím k ní už několik let a nemám co vytknou, ani v rámci prevence ani v rámci problémů.

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Pani doktorka je vysoce profesionalni jak po odborne, tak lidske strance. Vzdy me vyslechne, probereme to spolu a domluvime se na reseni. Nikdy nebyla arogantni, povysena, protivna, ale naopak pokazde opravdu mila a vstricna a k tonu vyborna lekarka. Kez by takovych bylo vic...

Umístění: Praktický lékař - gynekolog

K paní doktorce jsem začala chodit před 3 roky v těhotenství. Jsem s ní velmi spokojená, je vždy milá, pečlivá a všechno hezky vysvětlí, na vše odpoví. Neměnila bych. :)

U paní doktorky jsem byla pouze dvakrát na preventivní prohlídce. Je milá a ani z pohledu vyšetření nemám co vytknout. Bohužel se jí však už přes dva měsíce nemůžu dovolat. Když jsem se rozhodla zajet se domluvit osobně, přečetla jsem si na dveřích, že má dovolenou. Přestože má na dveřích ordinace uvedeno, že máme sledovat její web, informaci o dovolené na něm neuvedla. Podruhé už na blind nepojedu a čekat několik týdnů, zda se vůbec dovolám, nehodlám. Proto jsem se rozhodla změnit lékaře.

K paní doktorce jsem ráda chodila, když ještě ordinovala na Jižním Městě, měla vždy příjemný přístup. Na Praze 5 má ale velmi malou ordinaci, neosobní prostory, sestru nevyužívá a za každou preventivní prohlídku požaduje poplatek, myslím, že 200 Kč. Do ordinace je těžké se dovolat, ať už pro objednání nebo pro dotaz, když už telefon zvedla, tak bez představení a s pohrdáním a velkou nechutí sdělila, co bylo potřeba (základní info z karty). I při objednání na určitou hodinu je nutné počítat s velmi dlouhým čekáním. Osobně bych spíš nedoporučila, přecházím k jinému lékaři.

Novou paní doktorku jsem si vybírala cca před dvěma lety a na základě těchto recenzí jsem si vybrala Mudr. Kettnerovou. Paní doktorka je milá, poradí Vám, vyšetření je absolutně bezbolestné, byť samozřejmě trochu nepříjemné (rozhodně ne tolik jako u minulé doktorky!) Zatím sem s paní doktorkou žádný gyn.problém neřešila, chodím pouze na preventivní prohlídky, takže tohle nemůžu posuzovat. Zatím jsem naprosto spokojená :-)

Paní doktorka je opravdu velmi příjemná, bohužel - v momentě, kdy jsem řešila problém, se dopustila profesního pochybení, a to hned dvakrát. Poprvé, když mě při stížnostech na bolest vaječníku neprohlédla a poslala domů s tím, že to nic nebude (o týden později jsem byla zpět a tentokrát už s atb.), podruhé, když mé těhotenství prohlásila za neprosperující a poslala mě do nemocnice na revizi...naštěstí se spletla a z "neprosperujícího těhotenství" se narodila krásná holčička. Špatnou zkušenost mám i se sestrou, která mě v čekárně nechala čekat 5 hodin, protože jsem přišla bez objednání (akutní problém), což bylo při těhotenských nevolnostech poněkud prekérní. Dokonce mi odmítla říct, že půjdu až nakonec, přestože jsem ji o to žádala, abych si případně zajela domů a přišla až na konci ordinační doby.

Paní doktorka je velmi příjemná, věnuje se pacientkám, na všechny dotazy odpoví. Chodím k ní od té doby, co jsem těhotná (takže nevím, jak probíhají "klasické kontroly"). Ale pobyt v ordinaci se u ní protáhne klidně na 45 minut, když dělá ultrazvuk a řešíme další věci. Nikdy jsem neměla pocit, že by mě odbyla (i když ordinace je vybavená skromně). Manžel mohl jít kdykoli se mnou. Na speciální vyšetření a krevní testy posílá jinam.
Sestřička je poněkud prudší povahy a velmi svérázná. Ale možná měla tenkrát jen špatný den. Mimochodem bývá k dispozici pouze v úterý.

Pokud se objednáte k paní doktorce na středu odpoledne, kdy má až do 19 hodin, s největší pravděpodobností si počkáte. Několikrát jsem čekala cca 75 minut. V čekárně si některé dámy ani neměly kam sednout, jaká se vytvořila fronta. Paní doktorka všem ráda zodpoví dotazy, ale někdy na úkor toho, že absolutně nestíhá brát pacientky dle časového harmonogramu. . . do toho vypisuje recepty na antikoncepci a zvedá telefony. . .
Ona je stále usměvavá a evidentně jí to nerozhodí. Pro někoho, kdo ale nemá 2 hodiny na gynekologickou prohlídku, je to nepříjemné. A nebo můžete díky tomu v čekárně trénovat sebeovládání :-D.

Paní doktorka je pečlivá, když přijdete s problémem, tak pro jistotu zkontroluje vše, co jde, aby si byla jistá a vždy vysvětlí, proč to dělá a na co přesně si dát pozor. Ať se zeptáte na cokoli, tak Vám to vysvětlí a poradí, vždy vyjde vstříc a je diskrétní. Je s ní výborná domluva i po telefonu. Doporučuji.