Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.
Denisovo nábřeží 5, Plzeň 3, Plzeň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Nemohu nikomu doporučit. Paní doktorka arogantní, obtěžuje jí komunikovat s pacientem, člověk má pocit, že ji obtěžujete. Následně pak při kontrole trvající nepříjemné problémy nazvala subjektivním pocitem, který máme každý a odmítla to řešit/vysvětlit, co dál. Návštěvu s detmi si snad ani nechci představovat, nedoporučuji

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Návštěva v ordinaci paní doktorky proběhla ještě jakš takš, i když jsme byli objednaní a s tříletým synkem jsme přesto čekali asi hodinu a půl v čekárně. Paní doktorka s námi nijak moc nekomunikovala a ani nevysvětlila, jaký je nález, jen předepsala léky a dostali jsme zprávu. Ale komunikace po telefonu byla ze strany doktorky velmi neprofesionální. Syn po předepsaných lécích silně krvácel z nosu, paní doktorku to nezajímalo, byla velmi arogantní, nenechala mě ani domluvit a hovor nečekaně zavěsila. Kdyby nešlo o tříleté dítě, tak by mi jednání paní doktorky přišlo dost legrační, vlastně také jako malé dítě, ale vzhledem k tomu, že je lékařka a jedná se o malé dítě, je pro mne její postup a chování velmi nepochopitelné a nepřijatelné.

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Paní doktorka se chová profesionálně. Je důkladná. Svou práci odvádí dobře. Je pravda, že není "zbytečně" upovídaná, ale nevěřte negativním hodnocením. Vždy pomůže a s ochotou a profesionalitou.

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Snad ani jedna návštěva ordinace se neobešla bez arogance paní doktorky.Připadala jsem si jako odpad. Nikdy neřekne důvod určitého problému s kterým tam jste a ještě vás seřve i když se chováte slušně. Se vším má problém.
Nedoporučuji paní doktorku, když nechcete mít zhnusenej zbytek dne.

Ž
Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Moje posledni návštěva pani doktorky byla proste priserna … nikomu nedoporučuji a urcite ne lidem s dětmi pani doktorka nic nikomu nevysvetli, nic někomu neříká, kdyz se na neco zeptate tak mate hned pocit ze ste raději nic rikat nemeli verim , ze driv byla pani doktorka kapacita. Dokonce jsem k ni cely zivot chodila , ale po posledni návštěvě , kdyz mi zacala křičet na malou jen kvuli tomu ze mela strach , to byla posledni návštěva na které jsem byla

Dnešní vážně nepříjemná zkušenost s paní doktorkou! byli jsme na vyšetření a kontrole v Berouně, kde jak píše p. doktorka v lek. zprávě pro nespolupráci rodice nebyl syn dovysetren protoze zatahnul za kabel pristroje. Syn 4 roky, minuly tyden píchle usi pri zanetu. dnes kontrola, horší pristup lekare jsem nezazila a to ze já i syn jsme byli na ruzných vysetrení! aby me paní doktorka cituji: ,,vypadnete ven,, vyhnala z ordinace jen proto ze synovi jsem neudrzele ruku v pest a vyklouzla mě, a sahnul ji na kabel od pristroje, ja to ani nepostrehla. Křičela na nas ze ji malem rozbil pristroj za milion, že za to můžu já. On brecel, doktorka na nas kricela, ja mu mackala ruce a nohy.. ja chapu ze se musi dite udrzet, ale nasilim vysetrovat? a jeste na nas kricet. Prý na pristi kontrolu ma prijit manzel, ze ostatní to zvládli a já ne.pristi navsteva rozhodne v teto ordinaci nebude. pani doktorka by se měla zamyslet že ke 4 letým dětem je trosku jiný přistup jak k dospelemu a vlastne, že me rekne vypadnete.. jen proto ze syn breci a bojí se jí... podle meho by se melo jit k lekari s radosti a nekomu kdo pomuze ne odchazet ve stresu. rozhodne nedoporucuji

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Po dlouholetém léčení jsem se konečně odhodlala a odešla k jiné lékařce. Tam se mi konečně dostalo vysvětlení mého problému, úplně jiného vřelého přístupu a pochopení. Nález byl také trochu odlišný. Návštěvu paní doktorky Kastnerové nikomu nedoporučuji. Chování strašné, klidně Vám položí telefon uprostřed hovoru. Paní doktorka přesluhuje a dle mého názoru by již měla jít do důchodu.

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Hrozné arogantní chování při telefonické komunikaci. Asi paní doktorku spíše pacienti obtěžuji. Nedoporučuji

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Naprosto nedoporucuji!! Pani doktorka se na Vas ani neotoci, poradne nevysvetlila co synovi je, kdyz jsem se na neco zeptala, nedockala jsem se odpovedi. Opravdu priserne neprofesionalni jednani od lekare.

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Jiný

Velmi nepříjemná doktorka, s tak hrozným přístupem jsem se nikdy u lékaře nesetkala. Je drzá, když chce člověk něco vysvětlit tak se tváří jako by ji strašně obtěžoval, člověka zesmesnuje. Navíc u mě ani nepoznala problém který byl třeba řešit operativně, dle slov jiného Orl lékaře to bylo vidět i okem. Paní doktorka by měla jít už do důchodu, nedoporučuji návštěvu.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, v tesnej blízkosti časti ucha- tzv. tragus, sa mi objavila hrčka, ktorá zpočiatku bolela na dotyk, no teraz bolí už aj samovoľne a bolesť mierne vystreľuje do oblasti sánky a lícnej kosti. Navyše mám pocit, že má to miesto stále vyššiu teplotu. Viete mi poradiť, čo by to mohlo byť a či je potrebné navštíviť lekára? Ďakujem

Zdravím Vás, asi bude lepší když to některý ORL lékař uvidí. Velice často může to být jen kožní zánět. Někdy v této lokalizaci bývá neuzavřené vyústění vývodu - vývojových struktur. ,Ať se na to někdo podívá.

MUDr. Eva Kastnerová

Dobry den, jiz 4 roky me trapi pocit ucpane jedne nosni dirky, nekdy vic nekdy min, v noci se budim a musim porad smrkat a k tomu mam pocit neustale jakoby tlak v te pulce hlavy, jako kdyz mate zalehle ucho, trosku hur na nej i slysim a trpim tinusem. Na orl mi jen pani doktorka koukla do nosu a ucha a ze tam nic neni a jinak nic. Muze to byt neco vazneho? Dekuji

Zdravím Vás a doporučuji Vám ještě jednou konzultovat Vaše potíže na ORL a vše uveďte v ordinaci , jaké potíže máte aby se paní doktorka na to mohla ještě jednou soustředit. Nosní potíže myslím jsou dobře řešitelné a ušní Vám budou vysvětleny .

MUDr. Eva Kastnerová