Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Skvělá doktorka, skvělý člověk škoda, že k 10/2020 ukončuje svoji praxi :( těžko najdeme někoho kdo ji nahradí..

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Jednoznačně nejlepší dětský lékař, vždy vstřícná a profesionální, sestřička samozřejmě taky. Nemám co vytknout...

Paní doktorka Kalibová je úžasná. Velice milá, empatická, vždy poradí. Je možné se na ni s čímkoli obrátit, nikdy nevynadá ani nezlehčuje jakoukoli obavu rodičů. Má úžasný nadhled a žádnou maminku-prvorodičku nevyděsí ani nezkritizuje. Ba právě naopak, paní doktorka se mnou mluvila vždy otevřeně, přesto přívětivě a neprosazuje své postupy a názory za každou cenu. Její rady fungují, její hlas uklidňuje. Na mou dceru vždy mluví a komentuje vše, co s ní dělá. Sestřička je rovněž skvělá, vždy usměvavá a v dobré náladě. Každá návštěva pediatra je pro mne potěšením.

Y

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi profesionální, pečlivé a vstřícné. Velmi ráda doporučuji. :-)

Paní doktorka Kalibová je úžasná lékařka, léčila mi obě děti od narození a nikdy nic nezanedbala, naopak, lepší doktorku jsem si přát pro děti nemohla. Bohužel najít adekvátní náhradu pro dospělé je nemožné.

Šimková

Pani doktrorka Kalibova je nejslepsi detskou lekarkou jakou si lze prat. Jedna s rozvahou a citem a ma bohate zkusenosti. Starala se nam o syna do jeho 12 let, nez jsme se odstehovali do Rakouska. Placeme tady po ni, protoze takouvou doktorku tady nenajdem.

K paní doktorce jsem chodila já jako dítě a vždycky jsem k ní měla plnou důvěru a nikdy se jí nebála. Teď k ní chodím s mými dvěma syny a jsem naprosto spokojená. Paní doktorka má neuvěřitelné znalosti, všechno dopodrobna vysvětlí, je velmi lidská, na děti je velice milá, hodná, klidná. Je velice pečlivá. Paní doktorka se stále vzdělává, antibiotika dává jen když je to opravdu nutné.
Jsem jí velice vděčná, že u mého druhého syna poznala, že má problém s lebkou, byli jsme první!!!! v jeji ordinaci s touto vadou a ona to poznala a poslala nás na příslušné pracoviště.
Za mě jednoznačně doporučuji, je báječná.

Chodím k paní doktorce od narození syna a musím říct, že takovou paní doktorku jsem ještě nezažila. Kontrola ať už v nemoci nebo preventivní je vždy perfektní, na syna mluví a díky ní se přestal naprosto bát lékařů. Prohlídka ve třech letech byla tak podrobná, že já jako rodič jsem nikdy takovou nezažila. Paní doktorka nikdy nic nezanedbá, nepodcení, preferuje novinky, přírodní léky, necpe při každé teplotě hned antibiotika, nemohu si ji vynachválit!:)

K paní doktorce Kalibové jsem chodila se svými 2 syny. Bohužel jsou oba ve věku, kdy již byli přeřazeni mezi "dospěláky" - pro nás obrovská škoda. Starší syn je
vážně nemocen s ledvinami a prakticky celé dětství jsme strávili mezi domovem, nemocnicí a ordinací paní doktorky. Tak skvělého člověka a odborníka člověk asi
často nepotkává a touto cestou paní doktorce ještě jednou děkuji za naprosto
příkladnou péči, nádherný lidský přístup a vůbec vše, co pro nás udělala, protože
i když nám bylo hodně zle, vždy nám pomohla a našla slova, která ulevila. Díky
i sestřičce a oběma přeji, aby se jim jejich laskavost promítla i v jejich
osobních životech.

Paní doktorka má profesionální přístup, je pečlivá, klidná, lidská a je vidět, že s dětmi to umí.