Wolkerova 603, Brandýs nad Labem
Urologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance

U paní doktorky jsem byla před rokem,její ochota,vstřícnost, ohleduplnost,pečlivost,profesionalita byly úžasné. To samé platí o sestřičce.

Paní doktorka Jůzová se mne ujala s akutním problémem v době našeho letního pobytu mimo Prahu. Mohu jen litovat, že neordinuje v Praze, takovou péči jsem už dlouho nezažila. Paní doktorka je velmi příjemná, zodpovědná, vstřícná, pokaždé jsem odcházela s pocitem péče a zájmu o mne jako pacienta. Doporučuji naprosto všem.

Já nedám na pani doktorku dopustit, je to velice milá, příjemná a zkušená odbornice.Chodím k ní již 11 let a nemůžu si stěžovat.S takovou pečlivostí s jakou se věnuje pacientům, můžu jen doporučit a velice poděkovat. Mě osobně zachránila život.
Moc děkuji Roštová.

Pí doktorka Juzová mně zachránila močový měchýř, včas odhalila rakovinu, její vyšetření jsou perfektní a spolehlivé. Já jen lituji toho, že z důvodu přestěhování nebudu moci její služby nadále využívat.Hodně úspěchů pí doktorko a v osobním životě všechno nejlepší. Mochnač

Sympatická a velice vstřícná paní doktorka. Doporučuji. Navštívil jsem ji už několikrát a nikdy jsem s ní neměl žádný problém.

Pracovitá, spolehlivá, odpovědná.

Velice pečlivá a ohleduplná a citlivá odbornice

Zatím jsem se nesetkala s takovou ochotou.Musím hodnotit jedině kladně.

Kvalitni lekarka, ochotna, vstricna.

Odbornice a profesionál ve svém oboru a k tomu je ještě velice příjemná. Klobouk dolů.