Eva Ing. Slezáková, DiS, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

83 návštěv profilu během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Domácí bělení zubů • od 2 750 kč +3 Více

Fluoridace

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Ordinační bělení zubů • od 4 200 kč

V roce 2016 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Cílem mé práce je naučit pacienty, jak správně pečovat o svůj chrup a předejít ...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Gymnázium Karla Šatala (nyní J.V. Jirsíka) - 1992
  • Vysoká škola ekonomická – fakulta národohospodářská – ukončeno státními zkouškami 1997
  • Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha – absolutorium 2016

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 540 kč

Ostatní služby

od 840 kč

od 2 750 kč

Dozvědět se více

od 300 kč

od 4 200 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Uzasna profesionalita, empaticky pristup a dokonale odvedena prace. S pani hygienistkou jsem naprosto spokojena ja i ma desetileta dcera. Vse krasne vysvetleno, nic nebolelo a chrup zari cistotou. Vrele doporucuji.

Paní Slezáková je velmi příjemná a pozitivní. Byl jsem na své první dentální hygieně, vše mi bylo vysvětleno a popsáno, co a jak bude dělat. S výsledkem jsem moc spokojen. Přijdu zase znovu. Děkuji

Velmi příjemné, pečlivé a profesionální ošetření, určitě doporučuji! Hezké prostředí, vysvětlení čištění atp.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.

Dekuji za precizni praci, paní Eva je velmi mila, pecliva. Kazdy svuj krok mi popsala, vysvetlila duvody proc se to tak deje, abych vedela do budoucna. Dekuji a doporucuji.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milý komentář. Eva S.

S navstevou u pani Slezakove jsem byla moc spokojena a muzu jeji sluzby jen a jen doporucit!
Nejlepe provedena dentalni hygiena, kterou jsem zatim navstivila.
Dekuji!

Eva Ing. Slezáková, DiS

Děkuji, moc si toho vážím. Eva S.

Velmi příjemná návštěva zubní hygieny, paní dentální hygienistka se mi plně věnovala a s výsledkem jsem velmi spokojena.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za Vaše hodnocení. Eva S.

Úžasná a příjemná paní, dlouho jsem se v žádné ordinaci necítila tak dobře. Jak paní Zuzana Schneiderová, tak paní Eva Slezáková jsou profesionálky se srdcem na správném místě, které vás kromě své práce i “pohladí po duši”. Vřele doporučuji!!!

Milá paní Danielo, moc děkujeme za krásné hodnocení! Eva Slezáková

Ošetřeni super, paní hygienista velmi mila, všechno vysvětlila. Jsem úplně spokojena. Jediná věc, ordinace není označené u vchodu, tak jsem trochu bloudila, musila jsem to vyhledat už na webu centru, ale to už drobnost při první návštěvě. Jinak vše super a samozřejmě se vrátím

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení. Eva S.

velmi prijemna pani hygienicka. hovori, co ide robit a je velmi jemna. mozem len odporucit. rychle objednanie a rychle vybavenie

moc děkuji:-) Eva Slezáková

Prijemna a pecliva pani hygienistka. Rychle objednani primo na ten den pres portal znamy lekar. Doporucuji.

Milá paní Sochorová, děkuji za hezké hodnocení. Eva Slezáková

• Zápach z úst