Eva Ing. Slezáková, DiS, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

38 návštěv profilu během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • od 1 690 kč

Bělení zubů pomocí nosiče • od 2 850 kč

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min • 1 090 Kč +3 Více

Domácí bělení zubů • od 2 850 kč

Ordinační bělení • 4 500 Kč

Ordinační bělení - ZOOM • 5 500 Kč

V roce 2016 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Cílem mé práce je naučit pacienty, jak správně pečovat o svůj chrup a předejít ...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Gymnázium Karla Šatala (nyní J.V. Jirsíka) - 1992
  • Vysoká škola ekonomická – fakulta národohospodářská – ukončeno státními zkouškami 1997
  • Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha – absolutorium 2016

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 850 kč

4 500 Kč

5 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Pěkná a moderně zařízená ordinace. Velmi profesionální a milý přístup, skvělé ošetření, plná péče, naprostá spokojenost a mohu jen a jen doporučit. Nejlepší dentistka! Budu se velmi rád vracet. Za vše velmi děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani slezakova je naprosto uzasna a velmi pecliva! Pro mne zatim nejlepsi dentalni osetreni. . Mohu jen doporucit!

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu:-) Eva S.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka byla velice milá a měla profesionální jednání. Hned na začátku se mi snažila vysvětlit, v čem může být problém. Má návštěva nebyla určitě poslední

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc Vám děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka je moc sympatická. Vše během hygieny vysvětlila. Vyšetření bylo bezbolestné. Na závěr mi poradila, jak se o zuby starat a pomohla mi s výběrem vhodných kartáčků.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tak skvělou dentální hygienu jsem dlouho hledala a našla! Vynikající přístup, komunikace i ošetření. Naprostá spokojenost, velmi doporučuji!

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milý a profesionální přístup, pečlivé ošetření, příjemné prostředí. Velmi děkuji a ráda doporučuji!

Eva Ing. Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení a těším se na příště. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem poprve zde, velminprijemna zkusenost. Pani velmi m8la, pecliva, dochvilna. Misto v dobrem dosahu jak autem, tak MHD. Urcite doporucuji

Eva Ing. Slezáková, DiS

Děkuji za milé hodnocení, těším se na příští návštěvu. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá, příjemná a především pečlivá, vše vysvětlila. Moderní vybavení ordinace. Vřele doporučuji.

Eva Ing. Slezáková, DiS

děkuji za Vaše hodnocení. Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min

Pečlivě, šetrně a velmi profesionálně odvedené ošetření, milý a citlivý přístup k dítěti. Přijdeme znovu :-)

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji a těším se na další návštěvu.
Eva S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Moc příjemný zážitek, i když se to týkalo obávané návštěvy zubařského křesla. Lidský přístup a v puse mám jako v pokojíčku Děkuji Vám paní Evo

Milá paní Zito,
děkuji za hezké hodnocení.
Eva S.

• Zápach z úst