Eva Ing. Slezáková, DiS, dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista

51 návštěv profilu během 30 dní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč

Domácí bělení zubů • od 2 750 kč +3 Více

Fluoridace

Odběr parodontálních patogenů • od 300 kč

Ordinační bělení zubů • od 4 200 kč

V roce 2016 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Cílem mé práce je naučit pacienty, jak správně pečovat o svůj chrup a předejít ...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Gymnázium Karla Šatala (nyní J.V. Jirsíka) - 1992
  • Vysoká škola ekonomická – fakulta národohospodářská – ukončeno státními zkouškami 1997
  • Vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky Praha – absolutorium 2016

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

od 1 540 kč

Odběr parodontálních patogenů

od 300 kč

Ordinační bělení zubů

od 4 200 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Dekuji za precizni praci, paní Eva je velmi mila, pecliva. Kazdy svuj krok mi popsala, vysvetlila duvody proc se to tak deje, abych vedela do budoucna. Dekuji a doporucuji.

S navstevou u pani Slezakove jsem byla moc spokojena a muzu jeji sluzby jen a jen doporucit!
Nejlepe provedena dentalni hygiena, kterou jsem zatim navstivila.
Dekuji!

Velmi příjemná návštěva zubní hygieny, paní dentální hygienistka se mi plně věnovala a s výsledkem jsem velmi spokojena.

Úžasná a příjemná paní, dlouho jsem se v žádné ordinaci necítila tak dobře. Jak paní Zuzana Schneiderová, tak paní Eva Slezáková jsou profesionálky se srdcem na správném místě, které vás kromě své práce i “pohladí po duši”. Vřele doporučuji!!!

Milá paní Danielo, moc děkujeme za krásné hodnocení! Eva Slezáková

Ošetřeni super, paní hygienista velmi mila, všechno vysvětlila. Jsem úplně spokojena. Jediná věc, ordinace není označené u vchodu, tak jsem trochu bloudila, musila jsem to vyhledat už na webu centru, ale to už drobnost při první návštěvě. Jinak vše super a samozřejmě se vrátím

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení. Eva S.

velmi prijemna pani hygienicka. hovori, co ide robit a je velmi jemna. mozem len odporucit. rychle objednanie a rychle vybavenie

moc děkuji:-) Eva Slezáková

Prijemna a pecliva pani hygienistka. Rychle objednani primo na ten den pres portal znamy lekar. Doporucuji.

Milá paní Sochorová, děkuji za hezké hodnocení. Eva Slezáková

Skvělé a profesionální ošetření. Vynikající přístup a pohodová atmosféra. Mohu vřele všem doporučit.

Děkuji a těším se na další návštěvu. Eva Slezáková

S návštěvou jsem byla naprosto spokojená a v každém případě se na dentální hygienu na toto místo vrátím!!!

Děkuji a těším se na další návštěvu. Eva Slezáková

Velice precizní zákrok s úmyslem pomoci pacientovi. Snaha a důslednost hygienystky je opravdu neobvyklá a velice děkuji za její přístup.

Děkuji za milé hodnocení. Eva Slezáková

• Zápach z úst