Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Nikdy sem nevěřil, že prohlásím větu: Rád jdu na chirurgii" Po několika návštěvách paní doktorky musím konstatovat, že i přes bolesti, sem se u lékaře takhle dobře ještě necítil. Milá, usměvavá, lidská a profesionální. To samé platí i o sestřičce. Vřele doporučuji


Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Zlomeny prst

Hrozne mila pani doktorka, ochotna, lidska :)... Jak nemam doktory rada, tak pani doktorka je obrovska vyjimka! Sla jsem na polikliniku nahodou - mam ji nejblize cestou do prace a nelituju :)!


L
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Skvělá paní doktorka a milá sestřička. Snaží se o optimální způsob léčby a mají velmi lidský přístup. Po zkušenosti s chirurgickou pohotovostí v Thomayerové nemocnici to byl balźam nejen pro pohmožděné chodidlo, ale i duši. Jarmila Ponikelská


H
Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce a sestřičce za lidský přístup prostý arogance a nezájmu. V této ordinaci je pacient
stále člověkem a ne pouze číslem nebo výkonem ve výkazu pro zdravotní pojišťovnu. Maximum hvězdiček pro tyto dvě dámy.


Ověřeny pacient

Dnes me pani doktorka rezala podkozni zanet na zadech. Pani doktorka i sestricka jsou uplne super, svedomite, prijemne, vsechno cloveku vysvetli, na cokoli se zepta, snazi se mu podat maximalni info. Jedine doporucuji!


L
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost. Velmi pečlivá, svědomitá, milá. Zájem o pacienta. Velmi profesionální přístup.
Byl jsem již po několikáté u paní doktorky a po dlouhé době jsem zjistil, že lékař, který něco umí, není arogantní. Příjemné vystupování, má zájem o pacienta. Vše mi vždy vysvětlila, co bude následovat, jak to bude probíhat a jak by to mělo dopadnout. Samozřejmě, že nelze nic říci na 100% jaký bude výsledek léčby, ale neměl jsem pocit, že obtěžuji svými laickými dotazy, ba naopak.


K
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit. Byl jsem u ní jenom na kontrole se zánětem šlach na ruce, ale proklepla si mě, aby měla lepší přehled o mém zdravotním stavu, doporučila mi lepší léčbu než v nemocnici v Krči. Velice příjemná a svědomitá. S člověkem opravdu jedná jak s člověkem a né jako s někým, koho musí jenom vyšetřit, jak se mi to jinde stává.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti