Eva Hofírková, psycholog Karlovy Vary

PhDr. Eva Hofírková

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

T. G. Masaryka 623/12, Karlovy Vary
Klinická psychologie - PhDr. Eva Hofírková Klinicko psychologická diagnostika a psychoterapie pro děti a dospělé

Poliklinika Mazurská, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Dle meho nazoru je Phdr.Hofirkova nejlepsi psycholog,velice pomohla svou profesionalitou a prijemnym spusobem jednani k lidem me rodine.Velice Phdr.Hofirkove dekuji me dcerky.

Dobrý den, k Paní Doktorce Hofírkové jsem byl poslán od mého ošetřujícího lékaře - psychiatrině. Je to již zhruba dva roky. Je mi líto, že jsem o těchto internetových stránkách nevěděl dřív, a tak mohu teprve nyní napravit svůj rest. Chtěl bych touto cestou Paní Doktorce velmi poděkovat za velmi příjemnou atmosféru během dvou diagnostických sezení.Na tuto atmosféru dodnes velmi rád vzpomínán, neboť mi velmi pomohla podrobit se diagnostice, neboť mi bylo velmi zle. Myslím si, že jednání Paní Doktorky se mnou bylo na velmi vysoké profesionální úrovni, plné respektu a toho si také velmi cením. V neposlední řadě na mě Paní Doktorka vypracovala také vysoce erudovaný posudek, který kromě jiných posudků nepochybně přispěl k tomu, že zdravotní spádová komise posoudila můj zdravotní stav objektivně. Během samotné diagnostky jsem se cítil velmi dobře. Cítit se velmi dobře - to v té době byla naprostá výjimka v mém životě. Ukázalo se rychle, že můj počáteční strach z diagnostikování byl neodůvodněný a myslím si, že jestli ještě někdy půjdu na psychologickou diagnostiku, tak díky zkušenosti s touto Paní Doktorkou snad již nebudu mít strach. Až dodatečně mě potom mrzelo, že jsem Paní Doktorce nemohl poděkovat za vše alespoň formou bonboniéry. Jelikož neumím přesně formulovat mé poděkování, omezím se na to, že Paní Doktorku moc pozdravuji a přeji jí touto cestou mnoho sil, štěstí (jak v profesionálním, tak osobním životě) a zdraví do dalšího života. Děkuji za vše. S pozdravem Jan