Eva Hofírková, psycholog Karlovy Vary

PhDr. Eva Hofírková

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

T. G. Masaryka 623/12, Karlovy Vary
Klinická psychologie - PhDr. Eva Hofírková Klinicko psychologická diagnostika a psychoterapie pro děti a dospělé

Poliklinika Mazurská, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: jiné místo soudem nařízené vyšetření

Paní doktorka mě měla jako dítě vyšetřit (spor v rozvodovém řízení rodičů). Návštěva ordinace patří k mým nejhorším zážitkům z dětství. Kdyby takhle někdo "vyšetřoval" mé dítě dnes, budu ho pravděpodobně žalovat. Vůbec neřešila zájem dítěte, ale snažila se mě dotlačit (psychicky hrubě i záludně) k tomu, co ona považovala za správné. Nevím, možná už měla předem napsanou zprávu pro soud a nechtělo se jí to přepisovat, nebo předem slíbila výsledek a tak se za ho za každou cenu snažila dosáhnout. Myslela jsem si, že už to mám v sobě po dvaatřiceti letech vyřešené, ale nedávno jsem po zmínce jedné známé opět probrečela noc. :( Lidské psychice zjevně rozumí, otázkou je, k čemu tyto znalosti využívá.

Dobrý den,paní doktorka vypracovala soudní znalecký posudek na moji dceru, která se stala obětí trestného činu.Po přečtení posudku jsem nevycházela z údivu.Protichůdné názory v celém posudku,nic neříkající nesmysly.K tomu nadřazené až nepříjemné vystupování této doktorky.Zkrátka není lékař jako lékař. S pozdravem Dana

Mam dceru ve střídavé péči. Matka toto chtěla zvrátit, začala si vymýšlet a paní psycholožka na dceru(4roky!) začala sepisovat to co měla od matky, která dle posudku soudního znalce, má hysterionskou povahu, ale i na mě, prěsto, že se se mnou nikdy nesetkala. Paní Eva Hofírkova, vyšetřovala opakovaně mou dceru, bez mého vědomí, přičemž ji mám soudem danou ve střídavé péči. Paní Eva Hofírková, neudělala ani pokus se se mnou spojit a vyšetření vedla dle tvrzení matky, která soud nebral jako pravdivá a shodil je ze stolu a dal na opravdové odborníky, soudní znalce! Nejdůležitější je, že paní "psycholožka" Eva Hofírková, sepsala zprávu pro soud a policii, která se ale úplně lišila od soudních znalců v oboru psychologie a psychiatrie a tím mohla poškodit práva mé dcery na výchovu od obou rodičů a opakovaně zatěžuje mou dceru vyšetřeními o kterých já jako zákonný zástupce dcery ani dopředu nevím a dle Dětského krizového centra jsou pro dceru zbytečně zatěžující. Na paní psycholožku podávám stížnost na lékařskou komoru.

Jsem velice nespokojena s přístupem paní doktorky, která velice podivným způsobem ztrácí paměť. Jako další problém vidím v tom, že pokud se na ní brátíte ohledně nespokojenosti s jiným psychologem, pohoříte. Je značně arogantní, dle jejího tvrzení, si běžně 3-leté děti povídají o tom, k čemu slouží pohlavní orgány.
Považuji to za absolutně neprofesionální a zvrhlé. Aniž by dítě vyšetřila, ví o něm vše...Nelze ani komentovat...Nedokázala rozpoznat, že dítě trpělo depresemi a má strach z otce, který dítě bije a zakazuje dítěti o tom mluvit doma.

Dobrý den, byl jsem poslán k paní Hofírkové a mohu říci že mám španou zkušenost. Byla ke mě velmi nepříjemná, mluvit s ní mi dělalo velký problém. Přišel jsem v domluvenou dobu a v čekárně mě nechala čekat půl hodiny, i když v ordinaci neměla žádného pacienta. Na to že je psycholožka by k pacientovy mohla být příjemnější.