T. G. Masaryka 623/12, Karlovy Vary
Klinická psychologie - PhDr. Eva Hofírková Klinicko psychologická diagnostika a psychoterapie pro děti a dospělé (mapa)

Poliklinika Mazurská, Praha

Mazurská 484/2, Praha
Poliklinika Mazurská (mapa)

Umístění: jiné místo soudem nařízené vyšetření

Paní doktorka mě měla jako dítě vyšetřit (spor v rozvodovém řízení rodičů). Návštěva ordinace patří k mým nejhorším zážitkům z dětství. Kdyby takhle někdo "vyšetřoval" mé dítě dnes, budu ho pravděpodobně žalovat. Vůbec neřešila zájem dítěte, ale snažila se mě dotlačit (psychicky hrubě i záludně) k tomu, co ona považovala za správné. Nevím, možná už měla předem napsanou zprávu pro soud a nechtělo se jí to přepisovat, nebo předem slíbila výsledek a tak se za ho za každou cenu snažila dosáhnout. Myslela jsem si, že už to mám v sobě po dvaatřiceti letech vyřešené, ale nedávno jsem po zmínce jedné známé opět probrečela noc. :( Lidské psychice zjevně rozumí, otázkou je, k čemu tyto znalosti využívá.

Dobrý den,paní doktorka vypracovala soudní znalecký posudek na moji dceru, která se stala obětí trestného činu.Po přečtení posudku jsem nevycházela z údivu.Protichůdné názory v celém posudku,nic neříkající nesmysly.K tomu nadřazené až nepříjemné vystupování této doktorky.Zkrátka není lékař jako lékař. S pozdravem Dana

Mam dceru ve střídavé péči. Matka toto chtěla zvrátit, začala si vymýšlet a paní psycholožka na dceru(4roky!) začala sepisovat to co měla od matky, která dle posudku soudního znalce, má hysterionskou povahu, ale i na mě, prěsto, že se se mnou nikdy nesetkala. Paní Eva Hofírkova, vyšetřovala opakovaně mou dceru, bez mého vědomí, přičemž ji mám soudem danou ve střídavé péči. Paní Eva Hofírková, neudělala ani pokus se se mnou spojit a vyšetření vedla dle tvrzení matky, která soud nebral jako pravdivá a shodil je ze stolu a dal na opravdové odborníky, soudní znalce! Nejdůležitější je, že paní "psycholožka" Eva Hofírková, sepsala zprávu pro soud a policii, která se ale úplně lišila od soudních znalců v oboru psychologie a psychiatrie a tím mohla poškodit práva mé dcery na výchovu od obou rodičů a opakovaně zatěžuje mou dceru vyšetřeními o kterých já jako zákonný zástupce dcery ani dopředu nevím a dle Dětského krizového centra jsou pro dceru zbytečně zatěžující. Na paní psycholožku podávám stížnost na lékařskou komoru.

Jsem velice nespokojena s přístupem paní doktorky, která velice podivným způsobem ztrácí paměť. Jako další problém vidím v tom, že pokud se na ní brátíte ohledně nespokojenosti s jiným psychologem, pohoříte. Je značně arogantní, dle jejího tvrzení, si běžně 3-leté děti povídají o tom, k čemu slouží pohlavní orgány.
Považuji to za absolutně neprofesionální a zvrhlé. Aniž by dítě vyšetřila, ví o něm vše...Nelze ani komentovat...Nedokázala rozpoznat, že dítě trpělo depresemi a má strach z otce, který dítě bije a zakazuje dítěti o tom mluvit doma.

Dobrý den, byl jsem poslán k paní Hofírkové a mohu říci že mám španou zkušenost. Byla ke mě velmi nepříjemná, mluvit s ní mi dělalo velký problém. Přišel jsem v domluvenou dobu a v čekárně mě nechala čekat půl hodiny, i když v ordinaci neměla žádného pacienta. Na to že je psycholožka by k pacientovy mohla být příjemnější.

Dle meho nazoru je Phdr.Hofirkova nejlepsi psycholog,velice pomohla svou profesionalitou a prijemnym spusobem jednani k lidem me rodine.Velice Phdr.Hofirkove dekuji me dcerky.

Dobrý den, k Paní Doktorce Hofírkové jsem byl poslán od mého ošetřujícího lékaře - psychiatrině. Je to již zhruba dva roky. Je mi líto, že jsem o těchto internetových stránkách nevěděl dřív, a tak mohu teprve nyní napravit svůj rest. Chtěl bych touto cestou Paní Doktorce velmi poděkovat za velmi příjemnou atmosféru během dvou diagnostických sezení.Na tuto atmosféru dodnes velmi rád vzpomínán, neboť mi velmi pomohla podrobit se diagnostice, neboť mi bylo velmi zle. Myslím si, že jednání Paní Doktorky se mnou bylo na velmi vysoké profesionální úrovni, plné respektu a toho si také velmi cením. V neposlední řadě na mě Paní Doktorka vypracovala také vysoce erudovaný posudek, který kromě jiných posudků nepochybně přispěl k tomu, že zdravotní spádová komise posoudila můj zdravotní stav objektivně. Během samotné diagnostky jsem se cítil velmi dobře. Cítit se velmi dobře - to v té době byla naprostá výjimka v mém životě. Ukázalo se rychle, že můj počáteční strach z diagnostikování byl neodůvodněný a myslím si, že jestli ještě někdy půjdu na psychologickou diagnostiku, tak díky zkušenosti s touto Paní Doktorkou snad již nebudu mít strach. Až dodatečně mě potom mrzelo, že jsem Paní Doktorce nemohl poděkovat za vše alespoň formou bonboniéry. Jelikož neumím přesně formulovat mé poděkování, omezím se na to, že Paní Doktorku moc pozdravuji a přeji jí touto cestou mnoho sil, štěstí (jak v profesionálním, tak osobním životě) a zdraví do dalšího života. Děkuji za vše. S pozdravem Jan