NEMOCNICE KYJOV,PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZYCE
STRAŽOVSKÁ 976 KYJOV, KYJOV

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Velice hodná, milá a příjemná paní doktorka. Ve všem poradí. Je prostě SKVĚLÁ-nejen jako lékař, ale i jako člověk! A takových je málo..

Chodil jsem k paní doktorce s dcerou, která se po jejím léčení uzdravila a nyní je bez potíží, poní doktorka byla vstřícná a hodná.

Paní doktorka je prostě skvělá. Kdyby byli všichni doktoři jako ona. Ale bohužel jich tolik není.

Nechci tvrdit, že své práci nerozumí, ovšem s jejím přístupem vše vyznívá dost pochybně. Šílená arogance a povýšené jednání, jakoby člověk svojí nemocí něco provedl. Nevysvětlí problém, protože je zřejmě toho názoru, že by jej člověk díky omezenosti svého mozku nepochopil. A její chorobné podezírání z poruch příjmu potravy dokáže taky mile povzbudit - ono vrtětní nějakým BMI kolem není vševědoucí, paní doktorko. Všechny holky opravdu netráví čas zvracením na záchodě a nečekají, až je vy svými pichlavými poznámkami spasíte.

Paní doktorka je velmi dobrá. Všechno důkladně vyšetří, má také velmi dobrý přístup k pacientům. Jsme s jejím vyšetřením i léčbou spokojeni.

Paní doktorka je skvělá nejen jako lékařka, ale i jako člověk. Chodíme k ní s dcerou 3 rokem a jsme spokojeny. Vše vysvětlí, poradí a má skvělý přístup v jednání s pacienty a jejich rodiči. Je to profesionálka na správném místě. A bohužel takových lékařů je málo.

Je prostě bezva.

k paní doktorce chodím už 5 let,jsem s její lečbou velice spokojená můžu vřele doporučit,je důsledná a velmi pečlivá,vše dobře vysvětlí a poradí

velmi přijemná a milá pani doktorka.vše vysvětlí