Neurologická ordinace
Manětínská 96, Plasy

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

O prázdninách na chalupě spadl můj lo letý syn při hře z houpačky přímo na hlavu.Byl pátek před polednem.Syna jsem naložila do auta a spěchala do nejbližšího zdravotního střediska.Dětský lékař zde neordinuje,v ordinaci PL již byla jen setra.Zavolala do Plas na neurologii.Paní doktorce již končila ordinace,přesto na nás skoro hodinu počkala.Byla nesmírně příjemná a ochotná a sympatická.Syna vyšetřila,mě uklidnila.Poradila co mám dělat,pokud by měl syn nějaké potíže.Dala mě i číslo na mobil.Myslím že tak vstřícné chování není ani dnes zcela běžné,pokud se nejedná o nadstantartní služby za výrazný příplatek,alespon v Praze.Nedivím se že má paní doktorka stále plnou čekárnu.

Já naopak za paní doktorkou dojíždím z Plzně a jsem s péčí spokojená.A nejsem sama.Paní doktorka je vždy příjemná a ochotná i když má plnou čekárnu pacientů.Vždy mne objednala na všechna potřebná vyšetření ,zajistila hospitalisaci. V době kdy byly v Plzni dlouhé čekací termíny na magnetickou rezonanci,domluvila vyšetření v Praze v rekordním čase a ještě o víkendu,kdy mne mohl doprovodit syn.Vždy je ochotná vyslechnout a poradit.A jestli jste si mila Zd. nevšimla v loňském roce si vozila do ordinece malé miminko.To asi každý soudný člověk pochopí,že musí dělat častější přestávky a vyšetření se pak protáhnou

S paní doktor jsem měla co dočinění v loňském roce. Nikomu nepřeji zažít to co se mi přihodilo. Je to na román, jen tedy krátce nechala mi čekat 3 hod. jen proto, že jsem nebyla objednaná, nevzala mě ani když v čekárně nikdo nebyl, pak řekla, že má oběd, pak přišli objednaní pacienti, když mi odpoledne vyslechla, objednala mě za 14 dní. Vysvětlila jsem jí, že mám nemocného manžela a nemohu od něj, nic platno, čekala jsem tedy 3 hod. na to aby mě objednala. Vystřídala jsem několik léků a nic. Po té co mi manžel zemřel, jsem začla jezdit do Plzně a to se nedá srovnat. Jiné jednání, ochota, prostě nemám pocit, že obtěžuji. Diagnoza jiná a jiné léky, které velmi brzy zabraly a nyní jezdím jen na kontroly. Co ale mají dělat staří lidé, kteří nemají nikoho aby je dovezl jinam, já to štěstí mám a všechny plaské, kteří jdou do Manětínské ulice na neurologii lituji.