Nádražní 36, Ostrava

Alejnikova 6, Ostrava

Mlýnská 2353/12, Ostrava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou tak s prací rehabilitační sestry.

Děkuji paní doktorce za její péči. Opravdová profesionálka. Pečlivá, uctivá, ochotná, citlivá, milá, výborné znalosti, vřelý přístup k pacientům. Kéž by takových lékařů bylo co nejvíce!

Vše co je zde napsáno souhlasí. Paní doktorka je velice příjemná,
odborně na vysoké úrovni. Zažila jsem ji i jako pedagoga. Přednášky
byly vždy skvělé, byla spravedlivá a pokaždé perfektně upravená.Škoda,
že takových lékařek v tomto oboru není mnoho.

W

S diagnozou "zmrzlá ramena" jsem navštívila tři různá RHB, některá i opakovaně, ale ani po těchto cvičeních, která trvala asi 2 roky žádné zlepšení nepřicházelo, opak byl pravdou. Ortopédové předpovídali operaci. Dostal se mi do rukou letáček o RHB v Ostravě na ul. Nádražní u MUDr.Dostalíkové. Byla jsem šokována jejím laskavým přístupem ke mně, jejím vyšetřením a následně i personálem,který se choval velice ochotně, mile a samozřejmě byl na odborné výši. A já jsem po třech týdnech mohla používat ruce na všechny práce a i kdyby nebyl výsledek tak dobrý, vrátila se mi víra v dobrého, laskavého a vysoké odborné úrovni, jakým je MUDr. Dostalíková.

Paní doktorka je příkladným lékařem.Dokonale ovládá svůj obor,je vlídná k pacientům,dokáže vyslechnout a hlavně pomoci.Zaměstnanci rehabilitačního centra v O-Zábřehu dávají pacientům najevo,že jsou připraveni jim pomoci. Kéž by bylo více takových lékařů,jako Dr Dostalíková se svým perzonálem.Jsou příkladní.

Paní doktorka je ochotná,příjemná a hlavně odborník-je nejlepší.

Paní primářka je velmi dobrý diagnostik. Léta jsem měl potíže s bederní páteří, pak se k tomu přidaly úporné bolesti pravé nohy. Po mnoha konzultacích na neurologii jsem skončil na neurochirurgickém oddělení na Fifejdách. Nakonec následovaly dvě nepodařené operace, na mé vyžádání i prohlídka u ortopeda. Oba se vzácně shodli, že jde o záležitost neurologickou. Pak jsem navštívil paní primářku Dostalíkovou a dozvěděl jsem se, že mám artrozu II. - III. stupně pravé kyčle a že zřejmě byly obě neurochirurgické operace páteře naprosto neodůvodněné a hlavně zbytečné. Nechala mě udělat další vyšetření, nabídla kontakt na ortopedickou kliniku FNsP v Porubě s perspektivou TEP. Absolvoval jsem u ní i rehabilitační léčbu a byl jsem s jejím přístupem více než spokojen.

Ztotožňuji se s názorem, že se jedná o odborníka na svém místě. Rahabilitační sestřičky jsou velmi vlídné a odborně připravené. Léčebné procedůry mi vždy pomohly.

Perfektní, odborník, milá, vždy mi pomůže. V celém prostředí se člověk cítí příjemně a uvolní se.