Eva Chrenková, gynekolog Brno

Eva Chrenková

Gynekolog Více

Palackého 137, Brno
Odborná ženská lékařka

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, vyšetření šetrné. Je pravda, že jsem ale neměla vážnější problémy, i všechna těhotenství probíhala bezproblémově. A ostatní problémy byly minimální. Pokud vyšel horší výsledek cytologie, tak mi vysvětlila vše při osobní návštěvě, že po telefonu to nejde z důvodu ochrany údajů (asi). Vyčkávací přístup a doporučení posílení imunity atd. mi vyhovoval a také to vždy bylo dostatečné. Prevenci dělá jak má. Vždy upozorní, kdy přijít příště.

Paní doktorku Chrenkovou považuju za vynikajícího odborníka. Správným rozpoznáním diagnózy mě ušetřila závažných zdravotních problémů. Navíc je velmi milá a laskavá. Všem ji mohu doporučit. Dana Vysloužilová

Paní doktorka Chrenková je můj třetí gynekolog. Oceňuji její přátelský přístup, schopnost podat info a zejména šetrnost vyšetření. Sestra taky příjemná. Po mých děsivých zkušenostech s gynekology konečně nemám stres z prohlídky týden dopředu. Jednorázová zrcátka považuji taky za plus. Doporučuji.

Velmi dobrý odborník, s pacienty jedná s pochopením, profesionálně.

Vždy usměvavá, milá, příjemná a ochotná paní doktorka, totéž platí i o sestřičce.

Reaguji na negativní hodnocení na paní doktorku. Že jsem těhotná, jsme zjistila už ve druhém týdnu a za pár dní na to jsem začala slabě krvácet, od známých jsem věděla, že to ze začátku těhotenství může být a tak sem to prvních pár dní neřešila, ale pak jsem za paní doktorkou raději zašla. Když jsem jí to všechno řekla, tak mně skoro vynadala, že jsem nepřišla hned, jak sem začala krvácet a okamžitě mně poslala do nemocnice na vyšetření lepším ultrazvukem, aby se zjistilo, že je plod ještě živý. Tímto mně zachránila mé první dítě. Ohledně těch kvasinkových zánětů, já na ně taky trpím a mývám pravidelně období, kdy se mně to stále vrací, a myslím si, že s tím doktoři (gynekologové) nic nezmůžou, protože je to oslabením imunity organizmu, vždy jak se zlepší počasí a tím i celková kondice mého těla tak záněty přejdou. Také si vždy kupuji léky sama a už neběhám s každým takovým problémem k doktorce, ušetřím tím čas i peníze. Monika

Příjemná,milá paní,vše vám odhalí v začátku.Jsem s ní moc a moc spokojená

Vynikající lékařka i člověk

s pani doktorkou jsem velmi spokojená . šimková jana

K paní doktorce chodím 28 roků. Jsem u ní spokojena, chodí k ní moje švagrová a chodila k ní i moje maminka. Vždy pro nás měla čas a pochopení. Snažila se pro nás udělat maximu.
Bez ní nevím jestli bych měla dnes své děti. Dokázala mě podržet i psychicky, což byl u mě největší problém s otěhotněním.
Dnes mám dvě děti a vím už dopředu, že budu žádat až bude čas aby do své péče vzala i dceru.