Eva Chrenková, gynekolog Brno

Eva Chrenková

Gynekolog Více

Palackého 137, Brno
Odborná ženská lékařka

Vážené čtenářky, nejsem zastáncem jakéhokoliv hodnocení čehokoliv a vypisování na internet. Na to nemám čas ani náladu. Ovšem dnešek je výjimkou. Paní doktorku mi doporučila kamarádka, že je s ní moc spokojená. Já jsem ovšem po vlastních zkušenostech na rozpacích. Každé vyšetření je sice s úsměvem na rtu, ale velmi laxní. Mé poslední "preventivní" vyšetření a přístup paní doktorky mě naprosto šokoval a jsem ochotna chodit na preventivky kamkoliv a klidně za to i platit. Totiž můj poslední preventivní cytologický stěr byl pozitivní a paní doktorka mi do telefonu řekla "Je tam nějaký zánětek, z laboratoře nám vzkazují, že máme stěr opakovat za půl roku", pozdravila a položila telefon.... Absolutně nechápu, co to mělo znamenat a ptám se, proč neřešíme zánět? Proč nevyléčíme zánět a nevezmeme stěr okamžitě po vyřešení zánětu? A nebo chtěla paní doktorka naznačit, že ji nemám obtěžovat se zánětem a najít si jiného lékaře? Ani ano... Vás, milé čtenářky, nechám posoudit, zda tuto lékařku doporučit či ne.