Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce Burdové jsem chodila už já jako malá a můj syn k ní chodí také. Je naprosto úžasná, lidská, vždy poradí, s miminkem si při vyšetření mile povídá a když mám otázky vždy mi je zodpoví a poradí. Sestřička je milá a též umí poradit. Mohu jen doporučit!

Když čtu negativní hodnocení, tak jakoby se tady psalo o jiné MUDr. Burdové, než znám já. Chodím k ním se svými dcera a jsem maximálně spokojená. Naštěstí nás zatím nepostihl žádný zásadní problém, každopádně vždy se setkáváme s vlídností a ochotou její i sestřičky. Já jsem naopak ráda, že paní doktorka bílý plášť nenosí, zřejmě je jí známo, že to špatně působí na některé děti. No a co se týká tel. hovorů během naší návštěvy, to neodsuzuji, protože sama jsem ji několikrát volala a v tu chvíli jsem byla ráda za okamžitou radu, bez čekání. Soukromé hovory jsem nezaznamenala.

Paní doktorka je profesionál,který mi zachránil dítě!Chodila jsem k ní se synem,ani ne ročním,s tím že stále spinká,nejí a má ohromný průjem....paní doktorka Burdová měla dovolenou,měla za sebe nějaký "supl",který mě neustále odkazoval na ibalgin proti teplotám-toť vše,zoufalá jsem tam neustále jezdila a volala,až po týdnu mi to zvedla paní doktorka Burdová,okamžitě jsme museli přijet,štípla malýho do bříška a obratem jsme jeli do nemocnice,kde se potvrdila salmoneloza!!!A sestřička je na nás velice milá a má !sloní! a obdivuhodnou paměť na jména,soukromě jí nazývám sluníčkem pro její stálý úsměv.

Velmi upřímná a lidská paní doktorka, která "slyší trávu růst"...nic nepodcení. Po mě k ní chodí i můj syn.doporučuji.

Opravdu se vaznaji, vzdy mi pomohli.

Paní doktorka i sestřička jsou milé a mají skvělý přístup k dětem. Ochotně poradí - perfektní tým :-)

Velmi hezky vztah s malymi pacienty.

velice milá paní doktorka, super přístup k dětem (i k rodičům). sestřička s vyjímečnou pamětí na jména. tým se stále dobrou náladou.

Š

Výborná doktorka, perfektní přístup k dětem. Dá se s ní mluvit a má takový ten "selský rozum".

ouzasna..