Palackého 1-3, Brno
Plicní ambulance

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Když se člověk k paní doktorce řádně objedná, tak se mu vždycky pečlivě věnuje. Je pro mě důležitější kvalita, než sladký úsměv za každou cenu, když třeba řeší náročný případ. Chodím k paní doktorce už řadu let a nikdy jsme neměli žádný problém a naopak mám v pohodě vyřešené všechny potíže s astmatem.
Alena Bučková

Velmi dobrá doktorka. Tam, kde ostatní končí s beznadějí, ona pokračuje a pomůže. Jen doporučuji. Ale zasloužila by si sestřičku, aby na všechno nebyla sama. :-)

Paní doktorka mi moc pomohla, když mě posílali od čerta k ďáblu, určila diagnózu a posléze vyléčila. Nepovyšuje se, je příjemná, veselá. Je pravda, že jí chybí v ordinaci sestra a taky občas dochází k časovému skluzu (což je ale podle mě tím, že se pacientům věnuje pečlivě), ale ani tak bych neměnila.

Mistr ve svém oboru, nikdy neodmítne, i když otravuji v sobotu a neděli. Moc nám v životě pomohla!

Milý a lidský přístup k pacientovi, maximální vstřícnost. Profesionalita, schopnost bezchybně vyhodnotit poslechový nález. Veškerá potřebná vyšetření (spirometrie aj.) jsou samozřejmostí. Rozhodně doporučuji.

C

S přehledem v oboru, velmi dobrý až srdečný přístup k pacientům.

K paní doktorce chodím již několik let a musím řict ,že jsem opravdu velmi spokojena vždy pomůže a poradí.dostala jsem se k ní vlastně omylem kdy muj lékař onemocněl zustala jsem.Dokáže člověka tak nějak pohladit slovem i pohledem.Moc mi pomohla apaní doktorce opravdu velké děkuji za všechno.

Velmi dobrá lékařka.

Výborná lékařka, a to nejen po odborné stránce.Je i optimistická a velmi lidská.Ještě nikdy jsem se s tak vstřícným přístupem nesetkala. Dostala jsem se k ní před rokem ve velmi špatném stavu a od té doby mi hodně pomohla. Udělá všechna potřebná vyšetření, odběry, velmi dobře vyhodnotí i poslechový nález, je-li potřeba, zkontaktuje pacienta i telefonem nebo SMS. Při akutních stavech nasazuje i infúzní úlevnou léčbu.Od doby,kdy k ní chodím, jsou již moje bronchitdy i jiné stavy snesitelnější a méně a kratší dobu se trápím.Velmi si jí vážím. PS Ve stejné budově, kde ordinuje je i lékárna, která je samozř. zásobena léky, které paní Dr. předepisuje.

Max. spokojenost.