Palackého 1-3, Brno
Plicní ambulance

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Na doporučení jsme navštívili paní doktorku.
Byli jsme velmi zklamaní neprofesionálním přístupem. Paní doktorka byla nepříjemná, naprosto nezvládla svoji špatnou náladu, kterou si doslova vybila na pacientce. Nezvládla běžný odběr krve a posléze doslova vyhodila pacientku z ordinace s tím, že má přijít jindy, nebo nechodit vůbec. Nikdy a nikde u lékaře jsem se s takovým chováním nesetkala. Paní doktorka je zřejmě dobrá specialistka, ale lidsky naprosto selhala. Naštěstí jsou stejně dobří lékaři, kterým lidský přístup není cizí.

V péči paní doktorky jsem pobyla jen půl roku, ale stačilo mi to. V ordinaci jsem při každé návštěvě strávila asi 60 minut, z nichž pouze několik se mi paní doktorka věnovala. Tím, že nemá sestru, musí vše vyřizovat sama, takže většinu mých návštěv v ordinaci paní doktorka telefonovala z jedné nebo druhé pevné linky, případně z mobilu, dále vyřizovala sanitky pro odvoz pacientů a objednávky nových pacientů, odháněla od dveří pacienty, co se po dvou hodinách čekání dotazovali, kdy už přijdou na řadu - čili opravdu šrumec, který se ale bohužel netýkal pacienta, který seděl před ní. Proto jsem si našla jinou lékařku, která zaměstnává zdravotní sestru a tak se může věnovat plně věnovat svým pacientům.