Plicní ambulance
Palackého 1-3, Brno

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Plicní ambulance Jiný

Jsem klientka už 20 let,určitě jsem v péči paní doktorky v lepším stavu než tenkrát. Včetně mé rodiny,která je v její péči také. Pokud,jak čtu v recenzích, je nepříjemná, stačí respektovat její požadavky které má jak na svých stránkách, tak přímo v čekárně.

Umístění: Plicní ambulance Jiný

Ještě nikdy jsem nenapsal hodnocení na lékaře, ale po téhle zkušenosti se musím podělit.

Byl jsem poslán za paní doktorkou na akutní vyšetření plic - byl jsem u ní s půlhodinovým předstihem. Paní doktorka přišla se zpožděním a doslova na nás začala křičet, jaktože jí sedíme v čekárně 3, že to není povolené (nikde jsem neviděl ceduli apod.). Vzala si mne do ordinace a já jí řekl, proč u ní jsem. Paní doktorka na mě vykulila oči a arogantně mi sdělila, že mě nevezme a že se musím objednat. Paní doktorka se podívala do sešítku a sdělila mi, že má nejbližší volný termín 10.11.2021 (já u ní byl 18.10.). Řekl jsem jí, že mi termín takto za dlouho asi moc nepomůže a že potřebuji akutně zkontrolovat. Paní se na mě zase arogantně podívala a odsekla mi, že si mám teda zajít jinam.

Tuto doktorku opravdu nedoporučuji a byl bych šťastný, kdyby takoví doktoři zanechali své práce!

Když se člověk k paní doktorce řádně objedná, tak se mu vždycky pečlivě věnuje. Je pro mě důležitější kvalita, než sladký úsměv za každou cenu, když třeba řeší náročný případ. Chodím k paní doktorce už řadu let a nikdy jsme neměli žádný problém a naopak mám v pohodě vyřešené všechny potíže s astmatem.
Alena Bučková

Nevím, jaká je paní doktorka lékařka oproti jiným, ale chování je strašné. Je arogantní, netrpělivá, vulgární. Je mi nepříjemné k ní chodit, hledám si jiného lékaře.

Na doporučení jsme navštívili paní doktorku.
Byli jsme velmi zklamaní neprofesionálním přístupem. Paní doktorka byla nepříjemná, naprosto nezvládla svoji špatnou náladu, kterou si doslova vybila na pacientce. Nezvládla běžný odběr krve a posléze doslova vyhodila pacientku z ordinace s tím, že má přijít jindy, nebo nechodit vůbec. Nikdy a nikde u lékaře jsem se s takovým chováním nesetkala. Paní doktorka je zřejmě dobrá specialistka, ale lidsky naprosto selhala. Naštěstí jsou stejně dobří lékaři, kterým lidský přístup není cizí.

Velmi dobrá doktorka. Tam, kde ostatní končí s beznadějí, ona pokračuje a pomůže. Jen doporučuji. Ale zasloužila by si sestřičku, aby na všechno nebyla sama. :-)

Paní doktorka mi moc pomohla, když mě posílali od čerta k ďáblu, určila diagnózu a posléze vyléčila. Nepovyšuje se, je příjemná, veselá. Je pravda, že jí chybí v ordinaci sestra a taky občas dochází k časovému skluzu (což je ale podle mě tím, že se pacientům věnuje pečlivě), ale ani tak bych neměnila.

V péči paní doktorky jsem pobyla jen půl roku, ale stačilo mi to. V ordinaci jsem při každé návštěvě strávila asi 60 minut, z nichž pouze několik se mi paní doktorka věnovala. Tím, že nemá sestru, musí vše vyřizovat sama, takže většinu mých návštěv v ordinaci paní doktorka telefonovala z jedné nebo druhé pevné linky, případně z mobilu, dále vyřizovala sanitky pro odvoz pacientů a objednávky nových pacientů, odháněla od dveří pacienty, co se po dvou hodinách čekání dotazovali, kdy už přijdou na řadu - čili opravdu šrumec, který se ale bohužel netýkal pacienta, který seděl před ní. Proto jsem si našla jinou lékařku, která zaměstnává zdravotní sestru a tak se může věnovat plně věnovat svým pacientům.

Mistr ve svém oboru, nikdy neodmítne, i když otravuji v sobotu a neděli. Moc nám v životě pomohla!

Milý a lidský přístup k pacientovi, maximální vstřícnost. Profesionalita, schopnost bezchybně vyhodnotit poslechový nález. Veškerá potřebná vyšetření (spirometrie aj.) jsou samozřejmostí. Rozhodně doporučuji.