Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost

Praktický lékař pro děti a dorost - pediatr
Praha 5 - Řeporyje
Praha 13 - Řeporyje
Příjemné a klidné prostředí
Dobrá dopra...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velice milá, pečlivá a o její odbornosti není pochyb. Respektuje, že děti se nevyvíjejí podle tabulek. U syna si všimla periodických horeček a díky tomu nemá každou chvíli zbytečně ATB. Synové k ní chodí rádi a návštěva je příjemná i v případě očkování. Dotazy ochotně zodpovídá a dá se s ní domluvit na vhodném postupu individuálně.

Dobrý den, paní doktorka je naprostý profesionál. Její jednání, míra znalostí a přístup k malým pacientům je milý a přívětivý. Poslouchá a snaží se najít konkrétní řešení, aby se pacientovi, co nejdříve ulevilo. Zkušenosti má dalekosáhlé a ví, co dělat i při jiných nemocech než je obyčejné nachlazení nebo chřipka. Odběry se snaží vyřešit rovnou v ordinaci. Jsme u paní doktorky s 2 dětmi (3 roky a 8 let) cca rok. Máme zkušenosti s dvěma pediatričkami z Polikliniky Barrandov a je to neporovnatelné. Paní pediatričky na Barrandově dosluhují a mají tam plno pacientů tak, že si pacienty pletou a nedokáží navázat na předchozí léčbu. Na Barrandově jsme průměrně čekali cca 2 hodiny, než na nás došla řada, tady jsme čekali max. 30 minut. Mohu jen doporučit!

Pani MUDr. Bronska je vyborna pediatricka. Vzdy je usmevava a trpeliva a synek se ji (ani sestricky)neboji a i po odberu krve ci injekce odchazi s usmevem na tvari. Co se tyka diagnostiky rozhodne je to clovek na svem miste. Nikdy nic neponenacha nahode a nedava zbytecne antibiotika za coz jsem vdecna. Vzdy ma cas zodpovedet dotazy a dobre poradi.
Super je take objednavani,nikdy v cekarne nejsme nejak dlouho a to je s detma k nezaplaceni. Za me doporucuji.

K paní doktorce chodíme téměř rok s miminkem. Je velmi šetrná, pečlivá, hodná, ale je také skvělou odbornicí, neustále se vzdělává. Moc mi pomohl její speciální díl v časopisu ohledně příkrmů, který jsem zdarma obdržela hned při první návštěvě stejně jako spoustu užitečných doporučení pro čerstvé maminky. Také v čekárně je čisto, jsou tam hračky a během pár minut jsme na řadě. Líbí se mi, že má paní doktorka rozdělenou ordinační dobu na preventivní péči a na nemocné. Když potřebuji, vždycky mi vychází vstříc co se týče objednání. Trpělivě nám zodpoví všechny otázky. Je dostupná na telefonu i na emailu. Spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým. S dětmi to umí a syn se ji nebojí. V klidu s úsměvem počká, než se oblečeme. Máme vždy dobrý pocit, když odcházíme.

Příjemné prostředí, milá paní doktorka i sestřička, bezvadný přístup k dětem. O odbornosti paní doktorky není třeba pochybovat, kvalitní péče o dětské pacienty je u ní samozřejmostí.

Naprosto bezvadná dětská doktorka. Je skvělá i jako lékař a díky skvělému přístupu k dětem se jí děti nebojí ani když jde o injekci či podobné jiné úkony. Jen tak dál.

Paní doktorka je moc milá, s dětmi to umí, a hlavně je schopný diagnostik. Doporučuji!