Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Hotovost

Akutní péče v oboru všeobecné praktické lékařství.

Lymfodrenáž

Léčba biostimulačním laserem +5 Více

Očkování, cestovní lékarničky, poradenství před cestou do zahraničí

Pracovnělékařské prohlidky

Praktické lekařství

Absolvovala jsem III. Lékařskou fakultu UK v Praze, promoce v roce 1990. Atestace v oboru všeobecné lékařství 13. dubna 1993 Licence pro obor všeob...

• všeobecný praktický lékař
  • pracovní lékařství

Akutní péče v oboru všeobecné praktické lékařství.

Lymfodrenáž

Léčba biostimulačním laserem

Očkování, cestovní lékarničky, poradenství před cestou do zahraničí

Pracovnělékařské prohlidky

Praktické lekařství

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

Preventivní prohlídky "na pojišťovnu" i rozšířené

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

Rozšířená - nastandartní péče pro jednotlivce i firmy

Umístění: Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

Paní doktorku Ludvíkovou a její tým (nemohu nezmínit skvělou sestru Radku Balicharovou) mohu jen a jen chválit. Lidský přístup, vysvětlování, hledán příčiny, uklidnění, empatie. Nikdy dlouho nečekáte, nikdo vás neodbyde.
Přála bych si více takových ordinací.
Kateřina Filla Věnečková

MUDr. Ethel Ludvíková

Děkujeme za milá slova. A zejména za neanonymní hodnocení. Moc si toho vážím.

Umístění: Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

Toto lékařské centrum navštěvuji již zhruba 5 let a neměnil bych. Líbí se mi především prolidský přístup sester, dále také vcelku rychlé odbavení v čekárně. Co se týká práce samotných doktorů - nikdy jsem neměl pocit, že by něco bylo zanedbáno, nebo by mému problému nebyla věnována dostatečná pozornost. Z mého pohledu se tedy jedná o kvalitní zdravotnické zařízení.

Výborná péče paní doktorky Ludvíkové, skvělý tým milých a ochotných sester, ale hlavně nadstandardně vybavená ordinace. Nepříjemně jsem si opařila prsty a na doporučení paní doktorky využila laser, který zde úspěšně na tyto případy používají. Neuvěřitelně rychlý a naprosto skvělý efekt. Na ošetření jizev a poranění mohu laser jen doporučit a jsem ráda, že jsem ho mohla využít v ordinaci MUDr. Ludvíkové.

MUDr. Ethel Ludvíková

Děkujeme za sdílení osobní zkušeností a za doporučení. S léčbou laserem máme dlouholetou praxi a výborné výsledky.

Celý tým lékařů a sestřiček je vynikající, mají na pacienta čas, příjemné jednání, velmi důkladné odborné vyšetření, moderní ordinace a vybavení, naprostá spokojenost!

F

U doktorky Ludvíkové a jejího rozšířeného týmu v nové ordinaci Sokolská 27 oceňuji výrazně delší ordinační hodiny než je u jiných praktických lékařů zvykem, což vzhledem ke svému pracovnímu vytížení velmi oceňuji. Webové stránky jsou aktuální. Navíc se dá objednat i mimo ordinační hodiny za malý příplatek. Tohoto lékaře bych všem doporučit.

Chodím k paní doktorce Ludvíkové přes 10 let. Je stále výborná. Navíc před asi půl rokem praxi rozšírila. Má teď nový, skvělý interier, na IP Pavlova (jmenuje se teď MEDICINA CENTRUM). Má nové vybavení, mimo jiné Bio-laser a lymfodrenáže. Více sester a lékařů. Rozšířila ordinační dobu. Když musím do práce, mohu k ní chodit buď ráno nebo večer. Mohu se také objednat. Ohromě to šetří čas. Ostatní personál funguje velmi dobře. Jsou vstřícní, pozorní a odborně na úrovni.
Jednoznačně doporučuji!
Kdyby bylo více takových služeb!

Souhlasím s pozitivním hodnocením předchozích přispěvatelů. Co ješte nikdo nezmínil jsou dlouhé ordinační hodiny a erudici všech lékařů, které Ludvíková dobře kočíruje. Navíc má moderní, nové vybavení. Predevším biostimulační laser. Nechtěl jsem tomu nejprve věřit ale až neskutečně urychluje hojení po úrazech nebo různych poškozeních, například kloubů. Oba dva případy jsem měl a v obou biostimulační laser použil. Jako aktivní sportovec ty úrazy už znám. Díky biostimulačnímu laseriu jsem se nikdy nedal tak rychle dohromady.

Paní doktorka Ludvíková je odborně na výši.
Navíc velmi dobře komunikuje, vše velmi srozumitelně vysvětlí tak že to pochopí běžný laik.
Pokud je potřeba služeb nějakého dalšího odborného lékaře dokáže díky svému přehledu doporučit toho správného.
Personál se chová slušně s ochotně.

Léta chodíme s manželem k paní doktorce. I po stěhování po Praze máme k ní daleko ale nicméně jsme u ní raději zůstali. Je naprosto kompetentní, profesionální, odvádí skvělou práci - i její sestra. Všem doporučuji.

V osobě lékařky a zdravotní sestry jsem konečně po létech hledání našla lékaře, který komunikuje a nechová se k pacientovi, jako ke zdroji peněz.

• všeobecný praktický lékař
  • pracovní lékařství