Máchova 21, Praha 2, Praha

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Konzultace online

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

a) Stáhněte si video komunikátor Skype
b) ujistěte se, že si pamaujete své přihlašovací údaje
c) Přidejte mě do svého seznamu kontaktů, mé jměno na skype baggering, možno nalézt přes mail *************************
d) Zkontrolujte své internetové připojení a buďte připraveni 15 minut před konzultací* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Info ke koronaviru. Aktuálně dle vládních nařízení je naše profese zařazena do 3. kategorie v systému PES. Tedy od čtvrtka 3.12.2020 lze opět realizov...

• Pracovní krize
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

od 1 500 kč

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Vladimír Jarošík - Máchova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Docházím na konzultace 1/2 roku 1x za 14dni. Mohu jen doporučit všem, kdo má jakýkoliv problém. Snaha p. Jarošika pomoct je víc než velká. Od malička mě život zkoušel a dodnes ve mě zanechat stopy (jako v mnoha dalších), život se mi hroutil byl jsem nesnesitelný pro své okolí a hlavně pro mé nejbližší. Dnes s ohledem zpět mě jen mrzí, že jsem konzultaci u p. Jarošika nevyhledal dřív.
Děkuju Vám "Doktore"!

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Veliký obdiv a uznání patří Vám pane. Moc děkuji za podporu a Vaše odhodlání. S pozdravem, Vladimír Jarošík

Příjemná, milá a nápomocná komunikace s panem doktorem ve velmi příjemném prostředí . Mockrát Vám děkujeme.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Já děkuji za návštěvu, milá slova a přeji, ať se dobře vede, držte se, s úctou, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Budečská psychologické poradenství

S panem doktor Vladimír Jarošík se skvěle spolupracuje, dokáže vždy poradit, v době omezení coronavirem nabízí i konzultace přes Skype. Mohu ho všem doporučuji.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova a podporu. S Vámi je radost spolupracovat. Díky, s pozdravem, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova Problémy v manželství

Pan Mgr.Jarošík byl při prvním sezení velmi profesionální, ale zároveň vlídný a empatický. Dekujeme
Halbichovi.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za návštěvu a vlídná slova a držím palce v následujících dnech a týdnech. Těším se na další setkání.

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Po prvním sezení mohu jedině doporučit. Pan doktor je milý a přívětivý. I po jedné hodině mohu prohlásit, že mu důvěřuji, což je klíčové.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Já děkuji Vám za důvěru a odvahu o tíživých událostech hovořit. A jak říkám na sezeních, jste velmi inteligentní, důvěra je opravdu klíčová.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické vyšetření

Pan je trpělivý, když vydržel poslouchat můj příval slov,ulevilo se mi,dokonce jsem i lépe spala, díky

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za zpětnou vazbu. Jsem rád, jestli se Vám ulevilo a těším se na další setkání. Já děkuji Vám.

K panu Jarošíkovi docházím již přes půl roku a musím říct, že právě díky němu jsem naprosto změnil názor na psychologickou pomoc.

Již při prvním sektání mi nabídl, zda-li se mu rozpovídám sám či se mě bude postupně dotazovat na věci, které mě trápí a právě tato druhá možnost, jelikož jsem do té doby s psychology neměl velkou zkušenost, mi vyhovovala nejvíce.

Byť si věřím, že z takových 80-90% jsme vyřešili můj prvotní problém, tak jsem se rozhodl k Vladimírovi docházet i nadále, protože sdílená starost je poloviční starost a v tomto případě, díky Vladimírově vtipu, kolikrát i radost.

Pana Jarošíka všem vřeje doporučuji.

Díky moc za vše.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Díky za důvěru i za odvahu. Jsem rád, že se cítíte lépe. I Vy jste inspirací v tom, jak jste se zvládnul a zvládáte se dále se vším vypořádávat. Těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Pana doktora jsem navštívila na základě doporučení a mohu vřele doporučit všem dalším. Ať už těm kteří mají jakýkoli problém a nebo těm co se chtějí prostě jen vypovídat. Prostor kde terapie probíhá je příjemným místem, kde se člověk cítí v bezpečí a v pohodě. Pan doktor je příjemný, s lidským a osobitým přístupem k dané věci či situaci a skvělými názory. Po pár návštěvách jsem na sobě pocítila velký pokrok a úlevu za což má me velké DÍKY.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Díky a obdiv si zasloužíte vy, kdo jste ochotní se svěřit s těžkými příběhy svých životů a máte odvahu něco měnit. Děkuji za milá slova a přeji, ať jste šťastná a daří se Vám i nadále.

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Na terapii k panu Jarošíkovi docházím již několik měsíců. Kvalita mého života za tu dobu doznala neuvěřitelného zlepšení. Zpětně hodnoceno jsme si na tuto cestu za štěstím nemohl vybrat lepšího průvodce. Vždy jsem u něj našel pochopení a podporu. Díky jeho skvělému smyslu pro humor a milému vystupování probíhají sezení vždy v uvolněné a přátelské atmosféře. Pana Jarošíka mohu všem vřele doporučit.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova, moc si jich i Vás vážím. Těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova Léčba žárlivosti

Pan Jarošík je příjemný pozitivní člověk, který mi prostě vyhovoval. Myslím, že mi hodně pomohl hlavně svým přístupem a názorem. Nevím jak, ale už po 3 sezeních jsme oba nabyli dojmu, že je pro mě další návštěva zbytečná. Asi to bylo i tím, že jsem s panem doktorem mluvil otevřeně a on mě správně nasměroval. Samozřejmě nevím, jestli v takové pohodě zůstanu trvale, ale všem ho doporučuji. Děkuji pane doktore

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji moc za Váš názor. Jsem rád, že se Vám daří lépe a moc Vám to přeji i do budoucna.

• Pracovní krize
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • akreditovaný výcvik MŠMT - ovlivňování pozitivních životních hodnot a postojů

Certifikáty

Znalost jazyků