Máchova 21, Praha 2 , Praha

Individuální psychoterapie • od 800 kč

Partnerská psychoterapie • od 1 500 kč

Psychologické konzultace • od 800 kč +1 Více

Psychologické poradenství • od 800 kč

Nejsem přímým zastáncem žádného vyhraněného terapeutického směru. Zaměřuji se na konkrétní problém, konkrétní osobu individuálně. Vystudoval jsem psyc...

• pracovní krize
  • nízké sebevědomí
  • obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Slovenština

Individuální psychoterapie

Partnerská psychoterapie

od 1 500 kč

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Vinohradské terapeutické Centrum

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum psychologické konzultace

K panu Jarošíkovi docházím již přes půl roku a musím říct, že právě díky němu jsem naprosto změnil názor na psychologickou pomoc.

Již při prvním sektání mi nabídl, zda-li se mu rozpovídám sám či se mě bude postupně dotazovat na věci, které mě trápí a právě tato druhá možnost, jelikož jsem do té doby s psychology neměl velkou zkušenost, mi vyhovovala nejvíce.

Byť si věřím, že z takových 80-90% jsme vyřešili můj prvotní problém, tak jsem se rozhodl k Vladimírovi docházet i nadále, protože sdílená starost je poloviční starost a v tomto případě, díky Vladimírově vtipu, kolikrát i radost.

Pana Jarošíka všem vřeje doporučuji.

Díky moc za vše.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Díky za důvěru i za odvahu. Jsem rád, že se cítíte lépe. I Vy jste inspirací v tom, jak jste se zvládnul a zvládáte se dále se vším vypořádávat. Těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum

Pana doktora jsem navštívila na základě doporučení a mohu vřele doporučit všem dalším. Ať už těm kteří mají jakýkoli problém a nebo těm co se chtějí prostě jen vypovídat. Prostor kde terapie probíhá je příjemným místem, kde se člověk cítí v bezpečí a v pohodě. Pan doktor je příjemný, s lidským a osobitým přístupem k dané věci či situaci a skvělými názory. Po pár návštěvách jsem na sobě pocítila velký pokrok a úlevu za což má me velké DÍKY.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Díky a obdiv si zasloužíte vy, kdo jste ochotní se svěřit s těžkými příběhy svých životů a máte odvahu něco měnit. Děkuji za milá slova a přeji, ať jste šťastná a daří se Vám i nadále.

Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum

Na terapii k panu Jarošíkovi docházím již několik měsíců. Kvalita mého života za tu dobu doznala neuvěřitelného zlepšení. Zpětně hodnoceno jsme si na tuto cestu za štěstím nemohl vybrat lepšího průvodce. Vždy jsem u něj našel pochopení a podporu. Díky jeho skvělému smyslu pro humor a milému vystupování probíhají sezení vždy v uvolněné a přátelské atmosféře. Pana Jarošíka mohu všem vřele doporučit.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova, moc si jich i Vás vážím. Těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum Léčba žárlivosti

Pan Jarošík je příjemný pozitivní člověk, který mi prostě vyhovoval. Myslím, že mi hodně pomohl hlavně svým přístupem a názorem. Nevím jak, ale už po 3 sezeních jsme oba nabyli dojmu, že je pro mě další návštěva zbytečná. Asi to bylo i tím, že jsem s panem doktorem mluvil otevřeně a on mě správně nasměroval. Samozřejmě nevím, jestli v takové pohodě zůstanu trvale, ale všem ho doporučuji. Děkuji pane doktore

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji moc za Váš názor. Jsem rád, že se Vám daří lépe a moc Vám to přeji i do budoucna.

Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum individuální psychoterapie

Psychické problémy mám odmala a u žádné/ho z dosud navštívených odbornic/íků jsem neměla větší úspěch než u pana Jarošíka. Od srpna do května mi pomohl k mnoha pozitivním změnám a se životem se teď potýkám o dost snadněji a aktivně se zajímám o svou budoucnost. Připadám si furt stejná, akorát lepší. Díky.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Jsem moc rád, že se Vám daří lépe a děkuji za pěknou zpětnou vazbu. Vážím si toho.

Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum

Vláďu jsem vždy vnímal jako pozitivní stabilní a silnou osobnost s jedinečným smyslem pro humor. Dokázal se neobvykle rychle zorientovat v problému a nabídnout vždy řešení, která byla neotřelá, ale vždy mimořádně trefná. Rozhodně je to ten typ psychologa, kterého v problémech rád vyhledám.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá, neotřelá a snad i trefná slova podpory. Těším se na další setkání.

O
Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum Životní krize a vyhoření

Pana Vladimíra jsem navštívil kvůli dlouhotrvající životní krizi a pracovnímu vyhoření. Rychle se zorientoval v mých problémech a navrhl účinná řešení. Po čtvrt roce terapie cítím zásadní zlepšení v kvalitě mého života. Vladimír je inteligentní a schopný odborník s velkým nadhledem. Určitě ho doporučuji.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za Váš názor. Jsem rád, že se máte lépe a těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum individuální psychoterapie

Pan Jarosik je skvely doktor a clovek, a dufam, ze sa k nemu opet coskoro dostanem. Ak uz nie ako pacientka s osobnymni problemami tak aspon na hodinu, kde mu chcem podakovat. Prisla som k nemu mierne povedane rozobrana na suciastky koli osobnym problemom s ktorymi som si nevedela dat rady. Jemne a zaroven pragmaticky a ludsky ma nasmerovaval svojimi otazkami I odpovedami na smer, ktorym sa snazim uberat. Dala som si vela vela dolezitych veci dokopy a momentalne podstupujem skupinovu intenzivnu terapiu, a tymto mu dakujem za jeho cas, ochotu, ludskost, pristup a zaroven nefalsovane uprimny a pragmaticky pristup k zivotu.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Jsem moc rád, že jsem mohl pomoci. Velmi rád Vás zase uvidím a děkuji za milá slova podpory. Ať se daří !!

Umístění: jiné místo

Vladimír je velmi zralou osobností, se schopností hluboké empatie a uchopení rozmanitého spektra úskalí lidské duše. Je jedním z psychologů, kteří jsou správným odborníkem na správném místě, a má obdivuhodný potenciál pomoci člověku v obtížné situaci, posílit jeho vlastní schopnosti a najít cestu. Mgr. Jana Muhič Vobořilová, Ph.D.

Moc děkuji za velmi milá slova podpory. Budu se snažit dále. Děkuji Jano

C
Umístění: jiné místo

Vláďa je terapeut, kterého ráda doporučuji. Má mou důvěru. Je empatický, bystrý, milý, inteligentní, se svěžím a lidským přístupem.
Míša

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za tvůj názor Míšo, snažím se a budu se dále snažit tvá slova potvrzovat :-)

• pracovní krize
  • nízké sebevědomí
  • obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • akreditovaný výcvik MŠMT - ovlivňování pozitivních životních hodnot a postojů

Certifikáty

Znalost jazyků