Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Běžný termín • od 1 000 kč +6 Více

Krizová intervence • od 1 000 kč

Lektorská činnost • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Rodinná psychoterapie

od 1 500 kč

SKYPE konzultace

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Pan psychlog Roušal mi již jednou pomohl v obtížné životní situaci. Nyní mi opět pomohl vidět a upevnit si názor, v tom co sam vím a cítim.
Děkuji za příjemnou návštěvu.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že Vám naše konzultace byla k užitku a přeji hodně štěstí v dalším životě.

Je to zatím krátká doba, abych mohla posoudit, zda mi návštěva u pana psychologa pomohla. Ještě jsem a asi ještě nějakou dobu budu ve fázi, že si musím informace sama zpracovat. Ale již nyní mohu říct, že mi pan psycholog ukázal jiný pohled na věc, což u mě vyvolalo pocit úlevy a pochopení něčeho, co jsem dlouho moc nechápala. Bylo to vcelku jednoduché vysvětlení, které mě ale nenapadlo anebo jsem si ho nepřipouštěla. Pokud budu potřebovat, ráda se na pana psychologa znovu obrátím. Je to příjemný, chápavý a vtipný člověk :-). Děkuji Vám!

Rádo se stalo :)

S návštěvou jsem byla moc spokojená. Přestože jsem svůj problém v podstatě vyřešila již před setkáním, i tak to stálo za to (a utracených peněz vůbec nelituji).

Pan doktor je moc milý a sympatický, parádně umí naslouchat, nechává mluvit především vás, hovoří s vámi normálně a nebojí se zasmát či zavtipkovat. I přes různé přeskakování z tématu na téma se neztrácí, a je vidět, že opravdu vnímá. Někomu to možná přijde normální, ale mně se toto v reálném životě moc neděje, takže to byla příjemná změna. Mohla bych tu napsat celý sloh, ale myslím si, že osobní návštěva vydá za tisíc slov. Odcházela jsem lehčí, klidnější a veselejší.

Za mě má také obrovské plus za to, že přijímá platební karty :)

Bude-li to třeba, určitě se sem ráda vrátím.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za milý komentář. Obecně mám snahu vést co nejcivilnější dialog, prostý odborné hantýrky a cíleného vyvolávání pocitu super-odborníka na Váš vlastní život. Za tu lehkost jsem moc rád a přeji at Vám vydrží co nejdéle.

O

Vstřícnost a upřímný zájem o "pracienta" :-) Mě šlo jak o sebe pochopení tak i o praktické rady, dostala jsem obojí, doporučuji! PS jsem cizinka za případné chyby se omlouvám.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za půvabný komentář.
Někdy si připustit že "jsem pacientem" je vážně hodně práce - takže slovo pracient je v podstatě výborný :) díky moc a přeji ať se daří co nejlépe

příjemný, milý, empatický
velmi dobré porozumění
příjemné prostředí
vřele doporučuji a určitě se vrátím, když budu potřebovat pomoci

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že jsem Vám byl k užitku a přeji at se nadále daří co nejlépe

A je po problemumoc dekuju!! Neskutecne jste mi pomohl, ja jsem jak znovuzrozena za tu hodinku s Vami. Obrovske diky, at se Vam dari

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád. At se daří i Vám co nejlíp!

Velmi lidský , ochoten poradit a pomoci. velice příjemné prostředí, kde se cítíte dobře. Určitě při dalších potížích navštívím právě jeho.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za pochvalu a budu se případně těšit na další spolupráci.

K panu magistrovi Roušalovi jsem šla na základě pozitivních referencí, které jsem si o něm přečetla. Mohu jen potvrdit, že jsou absolutně pravdivé. Od začátku do konce sezení byl velmi příjemný, měl pozitivní přístup a dokonce jsme se i zasmáli. :) Pan magistr je odborník na svém místě. Přesně vystihl moje problémy a ukázal cestu, jak s nimi pracovat. Sezení na mě působilo absolutně přirozeně, nenuceně, uvolněně a cítila jsem se po celou dobu maximálně dobře. Nebylo to takovéto zbytečné mluvení o ničem, ale skutečně k věci. Mohu jen vřele doporučit a panu magistrovi poděkovat.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že Vám naše spolupráci tak hezky sedla a děkuji za uznání a pochvalu. Hezky se to čte :)

Velmi oceňuji lidský přístup, upřímnost a naslouchání. I přes to, že je cesta přede mnou ještě dlouhá, vím, že se mi to s panem Roušalem podaří. Po každé konzultaci odcházím s lepším pocitem, o něco větším klidem na duši a dobrými radami. Moc děkuji!

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo a děkuji za velkorysý komentář

Ihned po prvé návštěvě konstatuji, že je pan Roušal velice příjemný odborník. Cítím, že jeho názory a rady mi pomůžou změnit v životě mé chování.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za komentář a věřím, že Vám naše společná práce bude v životě k užitku.

• Krize ve vztahu
  • Krize v zaměstnání
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha