PRIVAMED a.s., Městská nemocnice
Kotíkovská 19, Plzeň

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: PRIVAMED a.s., Městská nemocnice Vyšetření štítné žlázy

Byla jsem u paní doktorky pár let zpátky na vyštření štítné žlázy a byla jsem spokojená.
Chtěla jsem si nechat po několika letech udělat kontrolu znovu. Telefonicky jsem se tedy domluvila a vysvětlila sestře situaci. Bylo mi řečeno, že mám přijít několik dní dopředu na odběr krve a že mi stačí stará zpráva. Bohužel na místě jsem zjistila, že bez žádanky mi odběr neudělají. Šla jsem tedy do ordinace slušně poprosit zda mi žádanku vystaví, ale bylo mi vynadáno, že jsem ji prý ztratila a že jsem blbá, že nejdu na odběr nalačno. To vše po předchozí telefonické domluvě, kde o nutnosti žádanky (jasně jsem se ptala, zda stačí zpráva) ani nutnosti být nalačno nepadlo ani slovo.
Citlivý přístup k pacientům v této ordinaci rozhodně nečekejte.

U paní doktorky jsem byla jen něco málo přes rok a stačilo mi to. Paní doktorka je na pacienty ne moc vlídná. Vypadá to, že když k ní jdete, že ji vlastně obtěžujete. Jednou jsem jí volala kvůli tomu, jaké vitamíny mohu brát před těhotenstvím. Jestli s jodem nebo bez. Hned jsem se ptala na další postup, když bych zjistila, že jsem těhotná. Paní doktorka mi řekla, že mám přijít ve 3 měsíci těhotenství. Nehledě na to, že beru euthyrox a všude jsem se dočetla, že endokrinolog by měl zkontrolovat těhotnou co nejdříve kvůli upravení (navýšení) léčby. V 11 týdnu těhotenství došlo k zamlklému potratu. V nemocnici, kde mi dělali revizi mě upozornili na to, že mám hodně nízkou hladinu hormonů, hlavně té štítné žlázy. Takže bych chtěla paní doktorce moc poděkovat.
Teď už mám jiného doktora, který mi řekl, že pokud ženská zjistí že je těhotná, tak OKAMŽITĚ se navyšuje dávka toho hormonu a do 10 týdne těhotenství se dělá kontrola, jestli hormony stačí. Snad jsem někomu pomohla v rozhodnutí vybrat si endokrinologa.