Emilie Štěpánová, oční lékař Opava

MUDr. Emilie Štěpánová

Oční lékař

Nám. Slezského odboje 3, Opava
Odborný lékař oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Byla jsem u paní doktorky a to jsem tam jen doprovázela babičku od přítele. Být to má doktorka tak tam jdu jednou a už nikdy více. Tak arogantní a nevychovaný člověk by vůbec neměl pracovat s lidmi. Přijeli jsme před sedmou a bylo tam 5 lidí. Když jsem ji podávala kartičku babičky, vylezla z ordinace ani se na mě nepodívala prošla pár lidem nakapat do očí a jak se vracela tak mi řekla ,,vy tady chcete co?" tak to byla první věc. asi po dvou a půl hodinách čekání, vzala lidi, kteří přišli o dost později a nebyli objednáni tam babi vstoupila, jelikož paní co vyšla z ordinace jí řekla že má jít dál, tak ve dveřích na ni "paní doktorka" začala řvát ať jde ihned pryč, že si taky musí oddechnout! (chtěla bych ji vidět ve fabrice jak tam by si oddechla) a to nemá náročnou práci a doslova třískla s dveřma že tam babi málem spadla. po 3 hodinách ji tedy vzala na milost a když zjistila že babi to má opravdu vážné, že jsem nelhala když jsem ji to při předávání kartičky říkala tak najednou začala být milá, ale to už můj názor na ni nezmění. Po lidech v čekárně řvala, div jim nenadávala a pár jich poslala pryč ať si přijdou zítra že dneska už toho má plné zuby a to ošetřila celkem 6 lidí. Za mě určitě k této doktorce nechoďte!!!! Je zlá, arogantní a to co si dovolí je opravdu vrchol!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byla jsem u ní jednou,a to jsem "jen" potřebovala najít očního, a nikdy více bych k ní nešla. Místo toho, aby se jako lékařka skutečně zajímala o to, co by měla,a co v danou chvíli bylo podstatné, tak se zajímala úplně o něco jiného, po čem jí v tu chvíli bylo stejně úplně prd. Nevstřícná, neochotná a sprostá, nakonec jen zavřela dvře, neřekla ani bů ani mé, aniž by měla důvod se takto vůbec zachovat. NEDOPORUČUJI!

Něco tak arogantního, sprostého a nevychovaného se jen tak nenajde. Že si "otvírá ústa" na sestry, vadí mi to, ale je to věc sester, ale aby řvala po pacientech, kteří už tak v čekárně ani novinami nešustí, to je moc. Po silných brýlích, které mi napsala, se mi zhoršil zrak, takže jsem honem rychle utekla jinam. Rozhodně nedoporučuji!!!