Odborný lékař oční
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční Oční problémy

Celý týden jsem procházela nespočet lékařů a všude mě vyhodili s arogantním posměškem (včetně nemocnice).Jedině tato paní doktorka mě příjmula. Paní doktorka je sice rázná, ale je strašně hodná a ochotná pomoci.U tohoto doktora jste pacientem, né chodící kasičkou a zbožím.

Byla jsem u paní doktorky a to jsem tam jen doprovázela babičku od přítele. Být to má doktorka tak tam jdu jednou a už nikdy více. Tak arogantní a nevychovaný člověk by vůbec neměl pracovat s lidmi. Přijeli jsme před sedmou a bylo tam 5 lidí. Když jsem ji podávala kartičku babičky, vylezla z ordinace ani se na mě nepodívala prošla pár lidem nakapat do očí a jak se vracela tak mi řekla ,,vy tady chcete co?" tak to byla první věc. asi po dvou a půl hodinách čekání, vzala lidi, kteří přišli o dost později a nebyli objednáni tam babi vstoupila, jelikož paní co vyšla z ordinace jí řekla že má jít dál, tak ve dveřích na ni "paní doktorka" začala řvát ať jde ihned pryč, že si taky musí oddechnout! (chtěla bych ji vidět ve fabrice jak tam by si oddechla) a to nemá náročnou práci a doslova třískla s dveřma že tam babi málem spadla. po 3 hodinách ji tedy vzala na milost a když zjistila že babi to má opravdu vážné, že jsem nelhala když jsem ji to při předávání kartičky říkala tak najednou začala být milá, ale to už můj názor na ni nezmění. Po lidech v čekárně řvala, div jim nenadávala a pár jich poslala pryč ať si přijdou zítra že dneska už toho má plné zuby a to ošetřila celkem 6 lidí. Za mě určitě k této doktorce nechoďte!!!! Je zlá, arogantní a to co si dovolí je opravdu vrchol!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jako pacient jsem s paní doktorkou velmi spokojený

Chtěla bych pochválit paní doktorku za pěkný přístup a myslím si i důkladné vyšetření. Neměla jsem u ní jakýkoliv problém. A Ti všichni opavští "super lékaři" s pěti hvězdičkami jsou pacientovi na nic, když se k nim nedostane. Jediná paní doktorka byla vstřícná a jako novou pacientku mě přijala. Všichni ostatní bez mrknutí oka mě odmítli, že mají plno. Tak si těch pět hvězdiček můžou strčit za klobouk.
Jediné co by paní doktorce slušelo, je nějaká výpomoc zdravotní sestry, neboť toho má pak evidentně moc. Jinak paní doktorce děkuji.

Tak já jsem s paní doktorkou spokojená. Chodím k ní už několik let, mé dcerce zachránila zrak. Ve dvou letech diagnostikovala tupozrakost, doporučila nás do oční školky a nyní má už dcera 8 let a 3 roky je bez brýlí. Děkuji Vám paní doktorko.

Byla jsem u ní jednou,a to jsem "jen" potřebovala najít očního, a nikdy více bych k ní nešla. Místo toho, aby se jako lékařka skutečně zajímala o to, co by měla,a co v danou chvíli bylo podstatné, tak se zajímala úplně o něco jiného, po čem jí v tu chvíli bylo stejně úplně prd. Nevstřícná, neochotná a sprostá, nakonec jen zavřela dvře, neřekla ani bů ani mé, aniž by měla důvod se takto vůbec zachovat. NEDOPORUČUJI!

Něco tak arogantního, sprostého a nevychovaného se jen tak nenajde. Že si "otvírá ústa" na sestry, vadí mi to, ale je to věc sester, ale aby řvala po pacientech, kteří už tak v čekárně ani novinami nešustí, to je moc. Po silných brýlích, které mi napsala, se mi zhoršil zrak, takže jsem honem rychle utekla jinam. Rozhodně nedoporučuji!!!

Já jsem se nechal u paní doktorky ošetřit protože na všechny ostatní soukromé se čeká v pořadníku a od té doby tam stále chodím a vše bez problémů, neměl jsem s ní nikdy žádný problém, slyšel jsem o tom, že od ní sestry odcházejí apodobné věci, ale vždy ke mě měla lidský přístup a provedla profesionální práci. jsem u ní 5let a max spokojenost.

Zkušená, up-to-date znalosti, slušné férové jednání, dobrá diagnostička, velká schopnost empatie včetně dětských pacientů. Léta spokojenost, neměním!

záznamy jsou samozřejmě zapisovány do karet, do sešitu jsou zapisovány výkony pacientů, pro pozdější zápis do počítače pro zdravotní pojišťovny!
dále těžko může změřit zrak špatně, když používá auto oftalmometr, který měří digitálně! jestli se vám kazí zrak, je to jen vaší genetickou vybaveností!
sestru nemá, protože by neutáhla její provoz!
jsem velmi spokojen a urážlivé názory mě potvrzují, že se v tomto národě nachází plno zlých lidí!