Běžný termín

Individuální supervize 60 min. • Od 800 Kč +6 Více

Konzultace po 18. hodině 600 Kč nebo dle individuální domluvy

Konzultace párová a rodinná s jedním terapeutem 60 min. • Od 700 Kč

Kurz asertivity a zdravého sebeprosazování • 2 850 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Od 700 Kč

Od 800 Kč

Od 700 Kč

2 850 Kč

Od 900 Kč

Od 300 Kč

Poradna Praha

Mgr. Emilie Šípová, Ph.D.
Jsem psycholožka, psychoterapeutka a lektorka. V praxi působím od roku 2004.
Vzdělání:
Psychologie, soc...

Léčené nemoci

• Životní krize
  • Deprese
  • Stres
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Paní doktorku Šípovou doporučuji! Velmi mi pomohla svým citlivým nasloucháním, byla mi oporou, když jsem řešila těžkou osobní situaci. Díky ní jsem to zvládla.

Pomohla mi v těžkých chvílích, snažila se mě nakopnout v rozhodování a v tom abych se nestyděla sama za sebe. Nevím jestli mi to stoprocentně pomohlo, možná jsem ukončila sezení dřív než bylo na čase. Každopádně když mám nějaké starosti vzpomenu si na naše povídání. A pomáhá to.

Jinak je velice ochotná a vstřícná. Domluva na sezení bezvadná. Udělá si vždycky rychle čas.

Paní Šípová je pro mě velmi dobrá psycholožka, psychoterapeutka a lektorka. Ve své profesi jsem se toho od ní hodně naučila a neváhala bych k ní jít ani jako klientka. Myslím, že se na ni dá spolehnout v krizových situacích. Dále je vidět, že má za sebou hodně zkušeností ze své profese. Je milá, pro mě upřímná, dokáže být konkrétní, jako lektorka i přísnější v dobrém slova smyslu myšleno, takže se od ní člověk hodně naučí. Proto jsem si ji vybrala třeba na kurz asertivity, protože jsem přesně chtěla to abych to neměla zadarmo - těžko na cvičišti, lehko na bojišti! Když jsem občas v Praze mám k ní skoro nakročeno na konzultaci a vím, že bych odešla s tím pro co jsem si přišla. Tedy s klidem na duši a rozumnou dávkou sebedůvěry! Za sebe bych ji vřele doporučila! Krásné dny!

Lidský a milý přístup, vnímavost, otevřenost a snaha posouvat věci dále. Paní Šípová mi pomohla, když mi bylo nejhůř. Konzultovala se mnou telefonicky můj kritický stav i mimo naší schůzku. A přestože nerada otravuji, vím, že když bude hodně zle, můžu se jí ozvat. Výborná psycholožka a velmi příjemný člověk!

Vstřícný a milý přístup, přitom věcný a zaměřený na posun kam je třeba. Více analýza komunikace a zjevného než psychoanalýza.