č.d. 710, Ratíškovice
Ordinace PL pro děti a dorost (mapa)

Já jsem naprosto spokojená.Chodím k ní od malička a vždy mě dobře vyléčila.Chodím k ní teď i s dcerkou a je super.Když jsem spadla ze schodů a došla k ní s bolestí zad,hned mě poslala do špitálu a dokonce mi zavolala sanitku,abych nejela autobusem.A vůbec,furt lepší paralen jak antibiotika.

Paní doktorka asi dostává benefity za to, že neposílá pacienty nikam a nechává je doma trpět.Vi. její nový PASSAT, který stojí hrdě před střediskem. Rok jsem k chodil, že se něcítím dobře a popisoval jí co mi je.Pro předsatvu je mi 25 a jsem bývalý fotbalista a do nedávna jsem dělal snad každý sport. S dýchacími potížemi u hrdla a ztrátou 5 kilo jsem zoufalý nakonec šel k vedlejšímu doktorovi - Něnička, který mě hned chtěl poslat na ultrazvuk. Nakonec jsem si vymodlil vyšetření štítné žlázy u endokrinologa ( bylo podezření dědičnosti a jen díky apelu pana doktora, kterého zná moje rodina )a co by jste čekali, že bylo v nálezu TSH hned mimo tolerovanou škálu a odeslání na endokrinologii. Rok do mě hustila, že za to může moje psychika a podobné žvásty. Je to absolutně neerudovaný NEprofesionál, ke kterému už nepůjdu asi na vyšetření moči. NEJHORŠÍ, OPRAVDU NECHOĎTE !

Je dobrá,nedělá z komára velblouda a ti co tady píšou,že na všechno dává jen paralen si asi nic jiného nezaslouží,když tam jdou jen pro neschopenku do práce.Léčil jsem se z různých nemocí a vžycky mi dobře poradila.

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Chodím k ní se svými čtyřmi dětmi a vždy jsem byla spokojená. Dvě z dětí jsou už dospělé a zůstaly u ní, dokonce k ní přestoupil i manžel, který si ji nemůže vynachválit.

S paní doktorkou máme jen dobré zkušenosti. Velmi ochotná a vstřícná. Nám naopak vyhovuje, že na každý kašel paušálně nepředepisuje antibiotika.

Paní doktorka byla v dětství moje dětská lékařka (a stále je, zůstala jsem u ní i nadále). Můžu říct za sebe a myslím i svoje rodiče, že s ní máme velmi dobré zkušenosti:) Někdo na ni "nadává", ale já mohu jen chválit a doporučit!:-) Je nejen dobrá lékařka, ale i člověk:-)

Mám dobré zkušenosti, antibiotika předepisuje pouze v případě nutnosti.

S touto lékařkou mám ty nejlepší zkušenosti, vždy mi dobře poradí, nemám s ní problémy ani jako s člověkem.