Na Podkově 25, Bystré
Sam. ordinace PL pro dospělé

Já sním nemám žádné špatné skušenosti,ale to je každého,vlastní názor.

lajdák

Připadá mi trochu jako v jiném světě. Nezažila jsem, že by mě někdy komplexně vyšetřil-na to musím jít k jinému lékaři. Označila bych ho za lékaře POKUS/OMYL. Vyzkouší na vás vše, dokud něco nezabere...

s panem doktorem jsem velmi spokojen má pochopení i přístup a žeje poněkud chladnější každý máme své chyby ono poslouchat nářky pacijentů není asi žádný med

U tohoto lékaře jsem byla asi 4x - očkování, preventivní prohlídky, nachlazení. Po odborné stránce si nemohu postěžovat - preventivní prohlídky byly provedeny velice pečlivě, při nachlazení zbytečně nepsal antibiotika, ale provedl nejdříve test. Bohužel při každé návštěvě mám pocit, že ho svojí přítomností spíše obtěžuji, nemohu také souhlasit s názorem, že jeví zájem o pacienta. Jeho současná sestřička by sice mohla být příjemnějsí, ale na druhou stranu mi zatím vždy vyšla vstříc časově - objednání na preventivku, očkování - abych nemusela dlouho čekat, kvůli návratu do zaměstnání.

Já se rozhodně ke kritice nepřidám. Chodím k panu doktorovi dlouhá léta a vždycky mě pomohl. Žádnou aroganci jsem u něj nikdy nezaznamenala. Poslední dobou, ale nabízí různé alternativy léčby a je na pacientovi, jak se rozhodne, ale to jsme chtěli a já stejně nechám rozhodnutí vždy na něm. Myslím si, že na to jak je to práce těžká a zodpovědná si rozhodně kritiku nezaslouží.
Co se týče sestřičky, jeho paní, je moc milá a příjemná. Žádné poplatky nevybírají neoprávněně - když si jdu jen pro recept nebo na kontrolu neplatím nic, za vyšetření ano, ale na to, aby to bylo jinak by se muselo něco dělat v politice, což se neděje.

Na základě osobní zkušenosti a zkušenosti známých mohu říci, že činnost tohoto lékař má silně podprůměrnou úroveň. Již mnoho let působí jako profesně vyhaslá osoba, arogantní, bez zájmu o lidi, neochotný, pacienti ho otravují.

Č

nekompetentní,arogantní

Dobrý lékař s kladným přístupem a zájmem o pacienta