Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Podkově 25, Bystré
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Pan doktor absolutně nejeví zájem o pacienta a jeho problémy. Snaha, kterou vyvíjí k jejich řešení, je minimální. V podstatě jediné, co jej při návštěvě zajímá, je, zda chce pacient vypsat PN. Místo toho, aby hledal příčinu problému, řeší pouze projevy. Komplexní léčba je panu doktorovi zřejmě absolutně cizí. Základní vyšetření? Neprobíhají. Snad vše špatně.


Ověřeny pacient

Já sním nemám žádné špatné skušenosti,ale to je každého,vlastní názor.


lajdák


Připadá mi trochu jako v jiném světě. Nezažila jsem, že by mě někdy komplexně vyšetřil-na to musím jít k jinému lékaři. Označila bych ho za lékaře POKUS/OMYL. Vyzkouší na vás vše, dokud něco nezabere...


s panem doktorem jsem velmi spokojen má pochopení i přístup a žeje poněkud chladnější každý máme své chyby ono poslouchat nářky pacijentů není asi žádný med


Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem byla asi 4x - očkování, preventivní prohlídky, nachlazení. Po odborné stránce si nemohu postěžovat - preventivní prohlídky byly provedeny velice pečlivě, při nachlazení zbytečně nepsal antibiotika, ale provedl nejdříve test. Bohužel při každé návštěvě mám pocit, že ho svojí přítomností spíše obtěžuji, nemohu také souhlasit s názorem, že jeví zájem o pacienta. Jeho současná sestřička by sice mohla být příjemnějsí, ale na druhou stranu mi zatím vždy vyšla vstříc časově - objednání na preventivku, očkování - abych nemusela dlouho čekat, kvůli návratu do zaměstnání.


H

Já se rozhodně ke kritice nepřidám. Chodím k panu doktorovi dlouhá léta a vždycky mě pomohl. Žádnou aroganci jsem u něj nikdy nezaznamenala. Poslední dobou, ale nabízí různé alternativy léčby a je na pacientovi, jak se rozhodne, ale to jsme chtěli a já stejně nechám rozhodnutí vždy na něm. Myslím si, že na to jak je to práce těžká a zodpovědná si rozhodně kritiku nezaslouží.
Co se týče sestřičky, jeho paní, je moc milá a příjemná. Žádné poplatky nevybírají neoprávněně - když si jdu jen pro recept nebo na kontrolu neplatím nic, za vyšetření ano, ale na to, aby to bylo jinak by se muselo něco dělat v politice, což se neděje.


I

Na základě osobní zkušenosti a zkušenosti známých mohu říci, že činnost tohoto lékař má silně podprůměrnou úroveň. Již mnoho let působí jako profesně vyhaslá osoba, arogantní, bez zájmu o lidi, neochotný, pacienti ho otravují.


Č

nekompetentní,arogantní


K

Dobrý lékař s kladným přístupem a zájmem o pacienta


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti