Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

..a zapoměla jsem ještě dodat,že má i výbornou,hodnou a sympatickou sestřičku..kterou mají rady dětičky i maminky..a to je taky dost důležité..aby se cítil v ordinaci člověk dobře.Ewa

Jsem maminka čtyř dětí a s panem doktorem mám skvělé zkušenosti..moc si ho vážím a je skvělý odborník.Chodila jsem k němu i já jako malá holčička a mám ho moc ráda..i moje dětičky se k němu vždy těší..Nikdy bych neměnila.Jsem ráda,že ho máme.Ewa

Jako matka 3 dětí,které pana doktora navštěvují už několik let musím napsat,že je skvělý lékař,který si nezaslouží,abyste o něm psali někteří takové ptákoviny.Naše rodina je s ním nadmíru spokojená a nikdy bychom neměnili.Ruku na srdce, kdo z nás není náladový,vždyť si to mnozí ani neuvědomujete, možná by stačilo nad sebou někdy popřemýšlet a podívat se do zrcadla.Přestat hysterčit a zkusit nepřijít jen z bolístkou, ale také s úsměvem a uvidíte,že se budete cítit mnohem lépe i přístup pana doktora se Vám bude zdát hned jiný.Mimochodem pan doktor je opravdová kapacita a má rád legraci,ale to asi někteří nevíte,nebo nechcete vědět.A pokud se Vám nelíbí,tak se nepřetvařujte,zahoďte faleš a najděte se jiného lékaře.To dnes klidně můžete.Já snekám,klaním se za jeho poctivou a nelehkou práci a přeji mu,aby byl on sám zdraví a měl samé dobré a upřímné pacienty,kteří ocení jeho práci,nebudou ho pomlouvat,že má špatnou náladu,ale budou se snažit si najít k němu cestu.

pan doktro je náladový ale každý rodič který si váží zdravý svého dítěte víc než své ješitnosti tak to překousne, nás poslal do nemocnice z nezjištěného důvodu teplot (mohly to být zuby) a jsem mu strašně vděčná,synovi našli začínajícího pneumokoka i když na to vůbec nevypadal ani na zánět středouší, jako diagnostik je nejlepší nemůžu než doporučit všem

Jako jeho stálý pacient musím vyvráit všechny negativní ohlasy.Vždy perfektně odvedl svou práci,když jsem byl nemocný víc tak bez problému přijel domů,vyšetřil,bez váhání stanovil diagnózu a byla sním i legrace.K tomu autu : pan doktor si vždycky liboval v rychlých autech,a myslím že toho Nissana 350Z si plně zaslouží.

je proste nej a to auto taky.

Doporučuji

dobrý doktor, jen doporučuju

skvělý lékař není co dodat supr.

Vynikající lékař.Po celou dobu,kdy k němu chodily obě moje děti nebyl problém.byla s ním i legrace. D O P O R U Č U J I !!!