Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Poskytuji podpůrné konzultace pro zvládnutí krizové situace a dlouhodobou psychoanalyticky orientovanou psychoterapii.
Vystudovala jsem jednoo...

Nejčastěji hledané služby

Soukromá psychologická praxe

Ano, musím zcela souhlasit, že Eliška je mimořádný človíček, skvělá psycholožka, která mne osobně vydlabala z toho nejhoršího bláta, za což jsem jí dodnes nesmírně vděčná.

Milá Zito, moc děkuju za Váš vzkaz, vážím si toho. EO

Eliška mi před 4 lety moc pomohla. Sezení vede citlivě a pevně. Přiměla mě pořádně se ponořit do tématu, slzet potoky, a stejně mi pak bylo skvěle. Je tam skutečně s vámi. Přeju všem, aby se u ní mohli léčit.

Milá Anno, zdravím a děkuju za pěkná slova. EO

Vynikající, přes nízký věk nesmírně schopná psycholožka, která mi ve skupinové terapii v PL velmi pomohla v řešení zásadní životní krize a nabídla řadu podnětů, které promýšlím dodnes. Marek F.

Mgr. Eliška Ondrášková

Díky, Marku, přeju, ať se Vám v životě daří.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám otázku jestli léčite i patologickou žárlivost...nikdy jsem nebyl u žádného odborného psychologa děkuji za odpověď

dle mých zkušeností může mít patologická žárlivost více podob a celou řadu příčin. Obvykle na první (vstupní) konzultaci posoudím, jaký typ léčby je pro dané potíže nejvhodnější a nasměruji klienta vhodným směrem.

Vystudovala jsem jednoo...