Praktický lékař pro děti a dorost
Horymírova 1, Ostrava

Paní doktorka je odborník na svém místě. Já i manžel jsme k ní chodili jako děti, teď k ní chodíme s našimi dětmi. Vždy dobře poradí, je milá, na děti velmi hodná a přívětivá.
Děkujeme.
Urbaniecovi

Paní doktorka je perfektní a ochotný lékař. Prošel jsem 3 lékaře, než jsem k paní doktorce zavítal a musím říct, že je to opravdu Doktor ne jak ti předchozí mastičkáři. U těch nahoře komentářů záporných, no bože člověk se někdy splete. Buďte rádi za tuto doktorku kdo k ní chodí. Měl jsem zápal mozkových blan a doktor předchozí mě poslal do lesa s holí, že jsem hypochondr. Navštívil jsem paní doktorku, ta hned věděla o co jde a poslala mě na místa, kde mě vyléčili, ptala se na můj stav a starala se. Za to jí moc děkuji..

Nejlepší paní doktorka,kterou znám.Chodím k ní už od svých dětských let....nyní s dvěmi svými dětmi..Vždy pomůže,poradí.Kdykoliv mohu zavolat i ve večerních hodinách na mobilní telefon.Na neurologii velmi zanedbali malého a p.dr Mackowská se snažila vše vyšetřit za ně....kompletní vyšetření udělala...Paní dr nemám co na vytknutí...a sestřička vždy příjemná...TUTO LÉKAŘKU JEN A JEN DOPORUČUJI....

Neumí poznat čepy, které se tvoří při angíně od afty.

Dobrý den, je mi 25 let a k paní doktorce jsem chodila od svých 3 let. Za tuto dobu jsem s ní neměla nikdy žádný problém, je velice ochotná a má skvělý přístup. Momentálně k ní chodím i se svou 4 letou dcerou a opravdu si nemohu stěžovat.

Paní doktorka by si měla oprášit znalosti z oboru, který dělá a nebo se o to aspoň snažit. Jediná léčba, kterou zná jsou zřejmě antibiotika na všechno. nejsem vůbec spokojená. Syn bez jakýchkoliv vyšetření, vždy nějaká dostane a to v intervalu měsíce. MŽ

Velmi fundovaná a vstřícná lékařka s lidským přístupem

K paní doktorce chodím se synem již třináct let a jsem velice spokojená.

Výborná dětská lékařka. Ochotná, vysvětlí vše, poradí. mohu ji jen a jen doporučit a jsem ráda, že k ní syn chodí.

Paní doktorka je veliký odborník. Jsem velice ráda, že má v péči mého syna, vždy poradí, pomůže, vysvětlí, nabídne - prostě je skvělá.
K sestřičce podotýkám, je také ochotná a milá. Těm, kteří píší opak jen podotýkám, že i ona je jen ČLOVĚK se starostmi a každý má právo mít někdy špatnou náladu.

Kořínková L.