Eliška Kutinová, fyzioterapeut Praha

• 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

250 Kč

450 Kč

1 200 Kč

450 Kč

300 Kč

1 050 Kč

Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Eliška už mi tři měsíce pomáhá dát tělo do pořádku po porodu. Zajímá se o můj stav celostně, vždy pečlivě zkoumá aktuální situaci, hledá souvislosti a cítím z ní opravdový zájem. Chytře také doporučuje cviky, které se dají zakomponovat do rutiny kolem péče o miminko, nezahlcuje a umí pracovat s mou motivací. V průběhu návštěvy vše popíše, vysvětlí a ujistí se, že jsem dostala odpověď na všechny otázky. Vždy od ní odcházím s řadou užitečných tipů a celkově se cítím stále lépe. Jsem vděčná, že jsem se jí svěřila do péče, a ráda ji doporučuji dál.

Bc. Eliška Kutinová

Moc děkuji za doporučení.

Fyzioterapeutka na svém místě. Jde vidět, že sl. Kutinová dělá svou práci opravu ráda, umí se vžít do potřeb pacientů a každou návštěvu individuálně přizpůsobit. Vždy se snaží poradit a pomoci.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapeutická konzultace

My knees, shins and ankles hurt often after running or walking for extended periods. I came to Eliska for advice and she checked my posture standing, walking, squatting and concluded that the problem was my flat feet.

She explained that the way weight was distributed on my foot caused the muscles to tense in order to compensate and balance, and also that the knees and feet were not properly aligned as a consequence. She showed me how I could relax my foot muscles and an exercise I could do to correct my foot's posture and eventually the arch.

I appreciated her explaining things the way a non-specialist could understand and her helpful, practical advice.

Bc. Eliška Kutinová

Thank you for a nice review.

Slečna Bc.Eliška Kutinová, opravdu člověk na správném místě, dokázala mi neskutečně pomoc s dlouhodobými bolestmi zad a dala mnoho užitečných rad, jak bolesti předcházet, zato mnohokrát děkuji a mohu ji jedině doporučit!!!
Velkým bonusem je její milý přístup a pozitivní energie, vždy se na návštěvu u ní moc těším.

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za krásnou recenzi. Budu se také těšit.

Po první schůzce zatím nemohu hodnotit účinnost, ale je vidět, že se jedná o odbornici. Těším se na další schůzku.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji, také se budu těšit.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Velice prijemna pani. Bylo videt, ze vychazi z praxe a zkusenosti a snazi se pomoct a hlavne rozvinout/upravit napriklad cviky, ktere jiz delam pripadne navrhne cvik, ktery ve svych podminkach muzu praktikovat. Takze velice chapavy a lidsky pristup.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Masáž zad 25 minut

Paní Elišku navštěvuji nepravidelně, ale vždy jsem nesmírně spokojená a už mne ani nenapadne se objednávat jinde :-) Vřele doporučuji její péči.

Bc. Eliška Kutinová

Mockrát děkuji za doporučení.

Pani Eliska leci uz jen svou pozitivni a velmi milou naladou. Odchazim velice spokojena a tesim se na dalsi navstevu :)

Bc. Eliška Kutinová

Děkuju za milou recenzi, budu se také těšit na příště.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Masáž zad 25 minut

Příjemné prostředí, pozornost, dochvilnost,vždy se zájmem úsměvem a porozuměním. Nemám žádné výhrady.

Děkuji za hezkou recenzi.

Slečna Eliška má skvělý přístup k pacientovi. Dokáže poradit tak, že její rady hlavně pomáhají. Doporučuji její návštěvu uvidíte.

Děkuji za doporučení.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Bolesti šlach

Ukončené školy

• 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

• fyzioterapeut

Stáže

• Fakultní nemocnice v Motole (2016-2019)
  • Ústřední vojenská nemocnice (2016, 2018)
  • Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. (2017)
Zobrazit více

Znalost jazyků