Eliška Kutinová, fyzioterapeut Praha

Těhotenská masáž 50 minut

Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

1 050 Kč

Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Velmi příjemná empatická slečna. Zaměřuje se kromě důsledků především na příčinu a vždy mi pomohla. Určitě doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Příjemných 75 minut v péči sympatické specialistky. Dobrá nálada, odborný přístup a šikovné ruce jsou zárukou úspěchu. Škoda, že příště to bude už jen 50 minut ;)

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za krásnou recenzi.

Paní Eliška kutinová je úžasná ve všech směrech, po návštěvě mi bylo lépe téměř okamžitě. Moc ji doporučuji!

Děkuju za doporučení.

Umístění: jiné místo Jiný

Slečna Kutinová mi velmi pomohla. Poprvé jsem na fyzioterapii nezažívala nepříjemné bolestivé momenty a i přesto mi během pár dní odešly bloky, se kterými jsem za ní šla. Pilně cvičím co mi zadala a už po pár týdnech cítím úlevu. Těším se, až spolu začneme pracovat na mém těle pravidelně.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za hezkou recenzi. Také se těším na budoucí spolupráci.

C

Excellent, very beneficial. Always feel better afterwards. I would recommend Eliska's therapy without reservation.

Bc. Eliška Kutinová

Thank you for the recommendation.

Velmi milá fyzioterapeutka s velmi profesionálním přístupem. Těším se na email s výsledkem kyneziologickeho rozboru a navrhnutými cviky.

Děkuji za recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Masáž šíje 15 minut

Odborný,bádavý,profesionálny prístup s velmi príjemným vystupovaním,citlivosť,skvelá komunikácia.Ku pani fyzioterapeutke Kutinovej chodím opakovane,vždy absolútna spokojnosť.

Děkuji za milou recenzi.

Mohu vřele doporučit. Příjemná spoluprace, vstřícnost a ochota věnovat se klientovi nad ramec urceneho času. Slečna ma velmi dobre znalosti a zkušenosti, vždy se snaží najit zpusob jak pomoci a napravit problem s ohledem na všechny faktory.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za hezké doporučení.

K pani fyzioterapeutce chodim hrozne rada, pokazde od ni jdu zrelaxovana bez nejmensi bolistky. Je moc prijemna, stara se o to, aby vas behem terapie nic nebolelo vic nez ma a cviky ukazuje s nejvetsi trpelivosti. Jako velky plus take povazuji, ze telo vnima jako celek, takze se stara napr. i o psychickou pohodu nebo jake ma pacient potize v jinych ohledech (zazivani apod.). Naprosto doporucuji a za sebe jsem hrozne vdecna, ze muzu byt jejim pacientem. Dekuji a tesim se na dalsi navstevu.

Bc. Eliška Kutinová

Moc děkuji za krásnou recenzi.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Bolest zad

Jsem z navstevy nadsena. Fyzioterapeutka je velmi profesionalni, mila a pecliva. Kazdy dotaz mi zodpovedela a udelala z meho laickeho pohledu maximum pro to, aby mi pomohla. Po jedne navsteve u ni se mi radikalne snizila dlouho pretrvavajici bolest zad (trvajici 4 mesice a i po castych navstevach masera bez zlepseni). Doporucila mi i denni cviceni, aby se mi problemy nevratily. Moc dekuju. Urcite jeji peci mohu doporucit.

Bc. Eliška Kutinová

Moc děkuji za doporučení.

• bolesti kloubů
  • bolesti zad
  • bolesti šlach

Ukončené školy

• 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

• fyzioterapeut

Stáže

• Fakultní nemocnice v Motole (2016-2019)
  • Ústřední vojenská nemocnice (2016, 2018)
  • Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. (2017)
Zobrazit více

Znalost jazyků