Eliška Kutinová, fyzioterapeut Praha

Těhotenská masáž 50 minut

Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

1 050 Kč

Fyzioterapie U Císařského pluku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Fyzioterapie od 2. návštěvy 50 minut

Velmi milá a šikovná fyzioterapeutka, chodím k ní po císařském řezu a jsem zatím moc spokojená. I cvičení, která doporučuje na doma, jsou proveditelná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Prijemna hodinka, uleva od problemu v rameni. Profesionalni pristup a prijemna spolecnost. Prijdu priste.

Po všech stránkách jsem velmi spokojená. Mám velmi dobré zkušenosti z předchozích návštěv, kdy mi Bc. Kutinová vyléčila rameno.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za pěknou recenzi.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Masáž zad 50 minut

Vynikající fyzioterapeutka, šikovná a empatická. Výborná masáž/ošetření zad přesně podle mých potřeb a závěrečná masáž hlavy a tipy na autoterapii top! Vřele doporučuji.

Bc. Eliška Kutinová

Moc děkuji za doporučení.

Skvělá fyzioterapeutka. Pomohla mi hned po prvni návštěvě a dala mi užitečné tipy na cvičení. Přistupuje k léčbě individuálně a snaží se přijít na samotnou příčinu problémů.

Děkuji za milou recenzi.

Everything was amazing. The doctor described everything in detail, was interested in my state of health. They also gave me a lot of useful advice. Most importantly, I felt curious and empathetic.

Bc. Eliška Kutinová

Thank you for a nice review.

Moc milá slečna, která ví co dělá Umí poradit, najít problém a vyřešit ho. Čistá a příjemná ordinace.

Děkuji za recenzi.

Nemám srovnání, byla jsem na fyzioterapii poprvé, ale mám z návštěvy dobrý pocit a přijdu znovu. Slečna/paní Eliška byla hrozně příjemná a myslím si, že dokáže pomoct.

Bc. Eliška Kutinová

Děkuju za milou recenzi. Budu se těšit na Vaši další návštěvu.

Velmi příjemná empatická slečna. Zaměřuje se kromě důsledků především na příčinu a vždy mi pomohla. Určitě doporučuji!

Děkuji za doporučení.

Příjemných 75 minut v péči sympatické specialistky. Dobrá nálada, odborný přístup a šikovné ruce jsou zárukou úspěchu. Škoda, že příště to bude už jen 50 minut ;)

Bc. Eliška Kutinová

Děkuji za krásnou recenzi.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Bolesti šlach

Ukončené školy

• 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

• fyzioterapeut

Stáže

• Fakultní nemocnice v Motole (2016-2019)
  • Ústřední vojenská nemocnice (2016, 2018)
  • Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o. (2017)
Zobrazit více

Znalost jazyků