Ordinace praktického lékaře
Běhounská 2/22, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zatím jsem neměla možnost se setkat s lepší doktorkou, je to profesionál,odborník,je velmi lidská,příjemná,ochotná.Vždy poradí,nikdy neodmítne a hlavně nic nezanedbá a nezlehčuje,hned všechno podchytí.
Dokonce jsem k ní přihlásila i mou maminku,ta je taky moc spokojená.
Jednoznačně doporučuji.Je to žena s velkým Ž!!!!

Velmi pečlivá lékařka,která nic nezanedbává.Pacientům vychází vstříc pokud je to v jejich možnostech.Málo se vidí lékařka,která je k pacientům vstřícná.

Nesetkala jsem se ještě se svědomitější, tak vysoce erudovanou a nesmírně lidskou lékařkou! Přála bych všem pacientům, aby měli takové štěstí!

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem zažila. Vždy příjemná, ochotná poradit. V žádném případě bych neměnila.

Jeden z nejlepších lékařů,tedy lékařek které jsem kdy mohla ve svém dosavadním životě poznat!!Je to velice vzácná žena,která si zaslouží mnohé uznání.

Velmi svědomitá, pečlivá, nic nenechává náhodě.

Chodím k pí.doktorce už přez 20 let,je perfektní.,pečlivá,svědomitá a doporučil jsem ji synovi i manželce..

Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se nic nezanedbat, dbá na preventivní prohlídky. Co je nejdůležitější- dá na přírodní medicínu a její rady v této oblasti mě nikdy nezklamaly.

Musím se tu připojit k ostatním. Je to opravdu PANÍ DOKTORKA..nikdy nic nezanedbá, je pečlivá a navíc se stále dobrou náladou. Chodíme k ní celá rodina už dlouhé roky a všechny naše zdravotní problémy jsme s ní překonali. Jsem ráda, že se na ní můžu obrátit s jakýmkoliv problémem.

Paní doktorka je absolutní jednička jak v léčení, tak v přístupu k lidem. Já i taťka k ní chodím již 10let a neměnili bychom!!! Až jednou skončí s ordinací, nevíme, co si bez ní počneme. Tak jí touto cestou přeji, ať jí zdraví slouží a je ve své ordinaci ještě hoodně dlouho :-)
Sylva