Ordinace praktického lékaře
Běhounská 2/22, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

K paní doktorce chodím už 15let. Je naprosto skvělá, vždy mně vyslechne, poradí a pomůže. Má lidský přístup a její práce je precizní. Neměnila bych ji za nic! Ostatní moji známí a kamarádi mi vyprávějí, jaká hrozná je jejich doktorka či doktor, tak to já neznám! Doufám, že půjde do důchodu až se mnou, protože si nedokážu představit, že budu chodit k někomu jinému, který nebude "mojí" paní doktorce sahat ani po kotníky. Všem hezký den

Jsem u paní doktorky asi 3. rok a z počátku jsem byl rozčarován s jak milým, lidským a přesto erudovaným přístupem mě léčila. Škoda, že v ordinaci není moc času na povídání. Paní doktorka položí pár důležitých otázek a následně pár odpovědí a rad. To jsem nikde nezažil. Už delší čas jsem u ní nebyl, ale nyní mě čekám preventivka. Opravdu se na ni těším.

Paní doktorku Dufkovou znám už vice jak 20 let, nejdříve jako závodní lékařku, ale během času jsem k ní přivedla svoji rodinu, takže dneska jako rodinnou lékařku, a nikdy jsem nelitovala.Milá, příjemná ,usměvavá,obětavá nikdy mě neodmítla poradit. Čas si vždycky najde i na pár milých slov. S pacientem prožívá i jeho nemoci a bolesti. Nevyměnila bych ji.

Paní dokorka je strašně pečlivá a svědomitá, ale co oceňuji nejvíce je to, že je to hrozně moc hodný a výjmečný člověk. Ráda k ní chodím a i když mi bylo hodně moc těžko, vždy jsem od ní odcházela s příjemným pocitem, protože mi její lidskost moc pomohla a zlepsila den. Myslím, že pro své pacienty dělá více než musí. A hlavně pro ni nejste jen "pacient", který po ní něco potřebuje, ale individuální lidská bytost,které se snaží pomoct. Moc jí děkuji!

Je fakt dobrá.

NEJLEPŠÍ PRAKTICKÁ LÉKAŘKA,KTERÁ SVOJI PRAXI VYKONÁVÁ S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTŮM A HLAVNĚ VELMI SVĚDOMITÁ VŮČI PACIENTŮM.

Vynikající lékařka jak po odborné tak i lidské stránce.

Někdy člověk slyší své známé, jak si postesknou nad kvalitou práce některých obvodních lékařů. Vždy si uvědomím, jaké štěstí jsem měla, když jsem si vybrala paní doktorku Dufkovou. Nebudu opakovat výše zmíněné pochvaly, jen dodám, že kromě vysoké profesionality, mě paní doktorka vždy mile překvapí velice osobním přístupem, kdy má člověk pocit, jakoby se scházel s dobrým přítelem, kterého delší čas neviděl. Paní doktorka se stará dobře a tak se doposud potkáváme hlavně v dvouletých intervalech preventivních kontrol. Při odchodu si pokaždé uvědomím, že jsem se setkala s vyjímečným člověkem.

Naprosto dokonalá lékařka zajišťující prevenci a veškerou navazující zdravotní péči - jak pro jednotlivce, zaměstnance a rodinné příslušníky. Tento názor je podložený dlouholetou péčí v těchto oblastech. Jiří Michálek st.

Je úžasná, skvělá, nejlepší, prostě naše paní DOKTORKA.Neznám lepší.