Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
Poliklinika II Hradec Králové

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Přišel jsem do ordinace s cystickým akné, doktorka se sotva podívala a hned mi něco předepsala. Nepomohlo to a stálo to hodně. Léčit ostatní lékaři jako Pani Brustmanová tak vychcípá polovina národa.

Je mi líto, že se musím připojit k negativním názorům. Na vyrážku v obličeji se paní doktorka ani nepodívala a už začala psát recept. Žádné vysvětlení ani komentář. Dostala jsem tedy jakousi bezejmennou vodu a mast "nevímnaco", obojí připravené v lékárně. Ani jedno nezabralo a při druhé návštěvě jsem si odnesla recept na kortikoidy. Ideální pro kojící matku. Ještě jsem dostala radu, že mám vysadit čaje na podporu kojení, že totiž paní doktorka ani sestřička je také neužívaly a jejich děti bez toho přežily :-D. Paní doktorku nedoporučuji, především proto, že její komunikace s pacientem se rovná nule.

K paní doktorce jsem po ohlášení přišel kvůli krvácivému výrůstku na palci u nohy. Z dálky se na to zhnuseně podívala a poslala na chirurgii. Ani mě nenechala obléknout v ordinaci, musel jsem po jedné odskákat do čekárny. Zklamání. Nedoporučuji.

Lékařka mi vypalovala dusíkem kuří oka (usoudila, že jsou to bradavice) Až pedikérka, ke které jsem byla nucena jít mi oznámila, že to nejsou bradavice, ale kuří oka. SUPER LÉKAŘKA!!!

Paní doktorku mi doporučila kamarádka,když viděla,jak se trápím s Lupénkou.Během 5-ti let jsem vystřídala všechny kožní lékaře v HK a výsledek léčby žádný.Po několika návštěvách u MUDr. Brustmanové se Lupénka zlepšovala až do úplného zhojení.Jsem ji moc vděčná a všem doporučuji.

Prohlídka preventivní a proto asi k ničemu - usoudila paní doktorka. Během 5 min jsem byl ze dveří. Chtěl jsem provést preventivní kontrolu pokožky po létu, místo toho nezájem.