300 Kč

800 Kč

800 Kč

100 Kč

Zubni ordinace Kněževes

2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubni ordinace Kněževes Jiný

Tato paní doktorka je opravdu vzácná bytost. První, ke které se nebojí nikdo z rodiny chodit. Je empatická, starostlivá, vše vysvětlí, mnohokrát mi pomohla. Jsme šťastní, že ji máme :-)

Umístění: Zubni ordinace Kněževes Jiný

Paní doktorka je skvělá. Jediný zubař v mém životě, ke kterému se nebojím jít. Je milá, šikovná a opravdu bezbolestná. Za mě nejlepší z nejlepších jsem šťastná, že jsem takovouhle dokonalou zubařku našla

Umístění: Zubni ordinace Kněževes ošetření zubního kazu

Paní doktorka je skvělá profesionálka, je velice trpělivá a její práce je úžasná.
Sestřička taktéž, syn se moc ošetřit nenechá ale s paní doktorkou to zvládá skvěle, návštěva ordinace je vždy paráda .

Umístění: Zubni ordinace Kněževes zubní vyšetření

Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste

Umístění: Zubni ordinace Kněževes ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úplně zlatá, ať se jedná o profesionální i lidský přístup.
Sestřička je take moc hodná a vůbec tam panuje taková pohodová nálada
Je to snad poprve, kdy mohu říct, ze se mi chce k zubaři
Doporučila bych ji na 100%

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Zubni ordinace Kněževes Běžný termín

Byla to naše první návštěva. Já i děti jsme byli spokojeni. Akorát se příště objednáme telefonicky, než online přes aplikaci Známý Lékař, protože se naše objednané časy trochu křížily s ostatními pacienty. Ale jinak vše v pořádku. Hanka V.

Dekujeme

Umístění: Zubni ordinace Kněževes Běžný termín

Za mě a celou rodinu velké díky za paní doktorku , milá, vše vysvětlí a hlavně má lidský přístup, za mě né 5* za nás i 100 * je málo , díky ...

Děkujeme moc

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Zubni ordinace Kněževes zubní vyšetření

Místo jsme našli bez problémů. Líbí se mi možnost rezervace návštěvy on-line. Pan doktor a sestřička byli velice milí a profesionální. Celá prohlídka byla bez problémů. Dceři (3roky) se u nich také líbilo, byla moc spokojená.
Jen bych možná navrhla lepší označení dveří. Není to moc jasné, že je to zubní ordinace.

Umístění: Zubni ordinace Kněževes

Moc milá paní doktorka i sestřička. Bezvadný přístup k dětem a bojácným pacientům. Mohu jen doporučit.

Děkujeme moc

Umístění: Zubni ordinace Kněževes zubní vyšetření

Moc milá paní doktorka, skvělý a profesionální přístup. Mohu vřele doporučit i maminkám s malými dětmi, paní doktorka je moc příjemná a trpělivá.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Dobrý den. Máte rtg zubu? Nemůžu nic konkrétního říct. Pokud nevidím jak to vypadá. Hezký den

Dr. Elena Liashenko

Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den. Objednejte se prosím. Uděláme rtg a dohodneme co a jak. Dekuji