Malé náměstí 1700, Benešov
ALIMED s.r.o.

Zobrazit ostatní internistů v okolí

K paní doktorce Kolouchové docházím už 11. rok. To svědčí o tom, že jsem velmi spokojený a nemám důvod nic měnit.
Setkal jsem se s názory u známých, že léčba alergie je neúčinná, protože po půl roce nejsou žádné výsledky a proto tam nemá cenu dál chodit. Všem kolegům alergikům chci vzkázat, ať zůstanou trpělivý a vydrží. Já sám jsem se úplně zbavil obtíží s alergií až cca po 6-ti letech. Už nemám obavu z jara, nebo léta a užívám si tato období bez rýmy a oteklých očí. Pravidelně (!) docházím na vakcíny a zobu předepsané léky (na podzim a v zimě stačí každý druhý den).
Paní doktorce děkuji za její perfektní přístup a léčbu. Sestřičkám děkuji za perfektní píchání vakcín a vždy dobrou náladu.
L.M.

K paní doktorce chodím již asi 10 let a jsem s ní velmi spokojena. Při přetestování poslouchá výčet problémů, který mě s alergii trápí a přizpůsobí mi léčbu, případně udělá doplňkové testy. Sestřičky jsou úžasné, vždy s úsměvem a přátelským popovídáním. Občas se delší dobu čeká, ale to na alergologii bývá, člověk se musí obrnit trpělivosti, zvlášt když jde na testy. Ale musim uznat, že u paní doktory tato doba je o hodně kratší než u mého předchozího lékaře. Paní doktorku můžu ze své zkušenosti vřele doporučit.

Z důvodu změny bydliště už pomoci paní lékařky nevyužívám, což mě velmi mrzí, protože návštěvy u ní proběhly vždy bez problémů, s kvalitní diagnostikou, užitečnými doporučeními a příjemným přístupem. Vřele doporučuji!

Před několika lety jsem měla po císaři problémy s alergií, atopickým ekzémem, stafylotokem a streptokokem a můžu říci, že mi moc pomohla. Je výborná,hodná, příjemná, vždy s úsměvem. Věřím jí a ráda chodím na kontroly,protože ač na plnou čekárnu se těším, že mě a celé naší rodině pomůže.Děkuji