Praktický lékař pro děti a dorost
Horymírova 1, Ostrava

Paní doktorka je k dětem moc hodná, milá, nic neuspěchá, vždy dobře poradí a hlavně vše pěkně vysvětlí! Všem mohu JEDINĚ DOPORUČIT!!Můj syn se k ní vždy těší :o)Jana

Pani doktorka Beranova je velmi ochotna.. Vždy poradila a pokud nebylo nutne nedavala antibiotika. Jsem ji velice vdecna, protoze mi velice pomohla. A k dětem se chova perfektně.

moc hodná a dobrá doktorka všem jí jen doporučuji...

Paní doktorka je skvělá a nemůžu si ji vynachválit. Jelikož je mi 19 let a musím odejít k jiné, tak si myslím, že lepší lékařku už nemohu mít:-D Všem mohu jen doporučit Nikola

Paní doktorka je skvělý člověk. Chodíme k ní s dvojčátky a to co je zde napsáno opravdu platí. Skvělý člověk s přehledem a dobrými radami. Máme jí rádi.

Paní doktorka je to nejlepší, co nás mohlo s mojí malou dcerkou potkat. Vždy nás vítá s úsměvem, je možno se u ni objednat, tudíž nečekáte hodiny v čekárně. Neexistuje pro ni hloupá nebo zbytečná otázka, na vše velmi ráda odpoví, je schopna řešit problémy i novinkama na trhu, které Vám nabízí, nikoliv vnucuje, dokonce pokud si nemyslí, že byste potřebovali tu nebo tu novinku, je schopna Vám to i rozmluvit, což je v dnešní době nátlaku farmaceutických firem skoro zázrak..
Vřele doporučuji.
Co jsem četla níže za názor o nadužívání antibiotik, tak mi jsme ještě žádné ATB od paní doktorky neměly, vždy zatím zvolila jinou alternativu, porucha imunity může pramenit ze zcela jiných důvodů.

velmi dobrá lékařka

Skvělý pediatr a mohu jen doporučit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je velmi milá a ochotná a sestřička to samé,jedna radost je navštěvovat.

Paní doktorka je skvěla odborníce vždy mi dobře poradila v léčbě mích děti.