Praktický lékař pro děti a dorost
Horymírova 1, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila já od malinká, je mi 36 let !! Moje dvě děti k ní chodí od narození a je to jediný doktor, kterému věřím. Když se mi něco nezdá, ptám se pouze paní doktorky. A modlím se, abych nejlépe do dospělosti mých děti měnit lékaře nemusela. Teď jsem sama po operaci, zrovna dnes jdeme na kontrolu s dcerou a můj průběh rekonvalescence, když něco nevím, nebo se mi nezdá, ptám se jen paní doktorky. Kdyby to šlo, chodím k ní dodnes. Můj dospělý lékař se nedá srovnat. Tak trochu závidím těm dětem které mají to štěstí a chodí k ní.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepsi pediatr! Pani doktorka je mila, empaticka, deti ji miluju. Umi skvele diagnistikovat. Se setrickou jsou uzasny tym!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila od malinka už já a dnes ji navštěvuji se svým mimčem.
Je perfektní. Opravdu moc hodná, trpělivá, empatická a nevymýšlí nesmysly. Sestřička je taky moc prima.
Doporučujeme :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku budu vždy chválit, se synem k ní chodíme od jeho narození a za těch 10 let nemám co vytknout, je to milá, ochotná pediatrička, která nám hodně pomohla.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětská lékařka

Chodíme k paní doktorce nově, ale už teď jí musím pochválit. Vždy se nás na pořádně ptá, zajímá se, komunikuje, poradí. Žádna rychla kontrola, opravdu všichni pacienti se u ní musí citit dobře. A sestřička je super taky, usměvavá, vždycky super pokec.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

U paní doktorky jsme od r. 2003, nyní už s 2 dětmi a jsme moc spokojeni. Skvělý přístup, skvělá péče, holky mají paní doktorku moc rády. I přesto, že jsme se před 3 lety přestěhovali a dětskou lékařku máme za barákem, měnit nechceme a nebudeme. Ani ta 15km vzdálenost nás neodradí. Celkový přístup paní doktorky i sestřičky hodnotím na 1* a všem mohu je doporučit! Pavlína J.

CHodím tak nově se svou novorozenou dcerou a se starším synem a mohu jen doporučit, neodsekává rodiče, vždy se ptá a zajímá o zdrav. stav a to je nejdůležitější.....za velkou trpělivost s mým synem, který ani A neudělá, patří velké díky :-))) ještě k tomu pohodová sestra, doporučuji všem :-)

Dříve jsem ze synem chodila k jiné pediatričce a to bylo pro mě moc špatná volba...arogantní, rychle, rychle, děs...spousty mamin co tam chodili utíkaly co to šlo :-) ne vždy sedí v ordinaci ta správná dr....

Paní Mudr. Beránková je skvělá .

Lenka

Jsem velice spokojená jak s přístupem, tak s léčením, odchodil si k ní můj už dospělý syn, dcera ještě navštěvuje a doporučuji všem, Je skvělá, taky patří chvála i její sestře - příjemný tým. Kobulnická

Paní doktorka je moc hodná, k dětem se chová velmi pěkně a dokáže velice ochotně ve všem poradit

Nesdílím názor většiny a to především proto, že jsem jako malé dítě prodělala příušnice. Paní doktorka nebyla schopna rozpoznat o co jde a když jsem toho dne pozdě v noci dorazila na pohotovost tak se velice divili, že mě paní doktorka neposlala na vyšetření nebo nenapsala příslušné léky. Tehdy mi dokonce řekli, že pokud to bude nutné budu muset v nemocnici zůstat. Paní doktorka mi napsala pouze antipyretika proti teplotě a poslala mě domů. Fakt, že příušnice jsou onfekční, zřejmě nebyl podstatný.