Ekaterina Ushakova, zubař Praha

Viz kalendář
774 12.....

Parodontologické konzultace

Preventivní prohlídky

komplexní vyhodnocení stavu chrupu a stanovení plánu léčby u dětí a dospělých, profesionální dentální hygiena, motivace a zaučení pacienta základům in...

• zubní kaz

Dozvědět se více

Preventivní prohlídky

Dozvědět se více

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

S pani zubarkou jsem naprosto spokojena, vse hezky vysvetli, takze vite, co se bude dit. Vsem vrele doporucuji, je to prvni zubarka, ze ktere nemam strach.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Paní doktorka je precizní, mimořádně pečlivá, jemná, ochotná a velice, velice sympatická. Já vždy usedám na křeslo s důvěrou. Během zákroků se mnou komunikuje a ujišťuje se, že jsem v pořádku. Na každou návštěvu již přicházím v klidu a odcházím s dobrým pocitem, že moderní technologie a zlaté ruce paní doktorky bezbolestně pečují o můj chrup.
Děkuji

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio ošetření

Paní doktorka je skvělá. Milý, klidný přístup k pacientovi. Chodí k ní moje 10ti letá vnučka. Vždy jí vysvětlí, co jí bude dělat. Vše probíhalo bezbolestně. Na poslední návštěvu se vnučka dokonce těšila ))). Dobrý Dent má vynikající lékaře i sestřičky. Mohu jen doporučit.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Neměnil bych. Paní doktorka je milá, pečlivá, trpělivá, vše vysvětlí a její práce je špičková. Skvělě si poradila i s akutním trháním zubu moudrosti se zánětem a i to proběhlo bezbolestně a bez komplikací.

G
Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Very nice and professional doctor. Most seamless and painless experience I have ever gotten while getting dental services

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

After a long search for a dental practice in Prague we like, my wife and I are settling in at “Dobrý Dent”, doctor Ekaterina Ushakova and loving it. From the moment Ekaterina greeted me at the front desk, I felt welcomed, well cared for, and respected. My questions were answered clearly and concisely and I wasn't pressured into services I don't want or need. I'm grateful my neighbor recommended this practice and I'm happy to do the same!

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio Zlomeny zub

Vynikající doktorka 2 krát dělal plomby oba 2 bez Anastázie a vůbec nebylo cítit!!! Vždycky ptá jestli to bolí a!!!! Od dětství jsem bal zubařů teď tam chodím s radosti a žádný strach!!! Dopurucuje

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Pani doktorka je velmi pecliva a provadi opravdu kvalitni servis. Se sluzbami jsem byla moc spokojena, vrele doporucuji.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio zubní kazy

Paní doktorka mi pomohla odstranit obavy z dentální hygieny, vše mi v klidu vysvětlila a pomohla i s následnou péčí o zuby. O týden později mi byly ošetřeny dva komplikované zubní kazy na stoličkách vpravo dole. Vše proběhlo profesionálně, a přitom s lidským pochopením rozsahu zákroku. Zub, který byl podle mého předchozího dentisty již k ničemu je obklopen bílou plombou, na zákroku jsem byla v pátek v poledne a večer jsem už prakticky o ničem nevěděla. Doporučuji, je to příjemná lékařka i odbornice. Děkuji.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Paní doktorka je skvělá,vždy se mi o zuby krásně postarala,opravila..Její přístup je k pacientovi je dle mého názoru taktéž skvělý.Nikdy mi nijak neuskodila co se týče péče o můj chrup,je nežná a vždy se během výkonu i po,nebo jen při kontrole ptá zda mě něco nebolí.Nemam na co bych si stěžovala paní Doktorka je proste perfektní.

• zubní kaz
  • skřípání zubů