Ekaterina Horáková, zubař Praha

MDDr.
Ekaterina Horáková verifiedCreated with Sketch.

Zubař

176 návštěv profilu během 30 dní

Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více
775 36.....

OBJEDNEJTE SE K NÁM NA DENTÁLNÍ HYGIENU DO KONCE MĚSÍCE LISTOPAD 2018 A ZÍSKEJTE BALÍČEK DENTÁLNÍCH PRODUKTŮ ZDARMA! Zubní lékařství jsem vystudov...

• zlomenina zubu
  • zubní kaz
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština

Umístění: Stomatologie Horáková

Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!!

Umístění: Stomatologie Horáková komplexní plán léčby

za nejlepší považuji příjemné prostředí, trpělivost u časově náročných zákroků, vysvětlení detailů a postupu
Dostal jsem plán léčby z univerzitní fakulty stomatologie a paní doktorka mi poskytla plán na 19 návštěv včetně ceny zákroků, který byl precizně následován
Děkuji!

Umístění: Stomatologie Horáková stomatologická chirurgie

Apsolutní spokojenost s přístupem paní doktorky Horákové, sestřičky a ústní hygieničky slečny Hráškové. Po dlouhých letech jsem se konečně zbavil strachu ze stomatologů a děkuji za příkladný a vstřícný přístup celeho kolektivu. Takhle nějak by to mělo vypadat asi všude. Opravdu příjemné prostředí a dokonalá péče. Vřele doporučuji a škoda že nemohu dát 6 hvězdiček.

Libuše Kurešová

Naprostá spokojenost.
Po předchozí hrůze u bývalé zubařky,která měla vybavení i postupy,jak z pravěku je toto příjemná změna.
Jak ohledně přístupu paní zubařky,tak ohledně čekárny,ordinace a hlavně vybavení a především její preciznosti.
Paní zubařku jsem našla přes internet a nevěděla jsem moc,co po předchozích zkušenostech s bývalou zubní lékařkou od toho čekat,ale paní zubařka mě svojí profesionalitou příjemně překvapila.
Mohu jen doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s paní MDDr. Horákovou,velmi oceňuji lidský a citlivý přístup a díky konzultaci a vyčíslení nákladů se mohu přizpůsobit a zároveň plánovat další zákroky dle mích možností. Neřekla bych to,ale těším se na další návštěvu :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chtěl bych velmi poděkovat za úžasnou péči. Jsem velmi rád, že je mojí zubní lékařkou právě paní doktorka Horáková. S takovou odbornou a špičkovou péčí jsem se ještě nesetkal. Pro mně nejlepší zubařka co znám. Vřele doporučuji. Děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Super zubařka.Našla jsem ordinaci na internetu a jsem velice ráda.Bývala bych brzy přišla o svůj chrup,který 10let špatně ošetřovala bývalá pani zubařka.
Vřele doporučuji!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Hodnocení velmi dobré nedostatečně vyjadřuje mé pocity, hodnocení perfektní se blíží... Paní doktorka je skutečný profesionál. Před zákrokem s vámi vše konzultuje. K samotnému zákroku využívá mikroskop, rtg a další nástroje a vymoženosti - úplně jiná než jakákoli má předešlá zkušenost u zubaře. Co je důležité, zákroky provádí absolutně bezbolestně. Nikdy bych nevěřil, že lze u zubaře i usnout. :o) Důvod je jednoduchý, paní doktorka si velmi rychle získá vaší důvěru a Vy ji jednoduše necháte dělat její práci. Ode mě jednoznačně 100% doporučení všem. Děkuji. Milan

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Obrovský smysl pro detail a precizně odvedený zákrok. Pro mě nejlepší zubařka co jsem poznal. Doporučuji Rossbach

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Oceňujem hlavne pečlivý prístup pani doktorky. Strávil som v kresle veľa času, na čistení kanálikov si nechala dosť záležať. Kontrolné rtg ukázalo, že všetko je krásne vyplnené. Všetko bezbolestne. Ambulancia má 5 hviezdičiek, vidno, že je zbrusu nová. Príjemné je počúvať ukľudňujúce hudobné sety zo spotify.
Jednoznačne odporúčam!

• zlomenina zubu
  • zubní kaz
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

• zubní lékař - stomatolog

Certifikáty