Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více
775 36.....

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky +1 Více

Zubní vyšetření

Prosím pacienty, pokud se budou chtít objednat k nám na kliniku, nechť nás neváhají kontaktovat emailem či telefonicky a společně vymyslíme ideální te...

• zlomenina zubu
  • zubní kaz
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Čeština

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: Stomatologie Horáková Mít důvod se zase smát ...oprava předních zubů

Strašně jsem se bála zubaře, ale paní doktorka ze sestřičkou jsou strašně příjemné vše mi vysvětlili tak že ze mně spadl veškerý strach já poprvé v životě jsem se nebaála zubaře strašně příjemné prostředí prostě doporučuji všem kdo jse bojí jako já velká spokojenost.

Umístění: Stomatologie Horáková

Moc milá, usměvavá paní doktorka, našla kontakt s mým pětiletým synem, který se bál léčit zuby.
Vřele doporučujeme !!!

Umístění: Stomatologie Horáková

Úžasná paní doktorka, milá, příjemná. A hlavně velice profesionální. Umi s dětmi. Moderní klinika, špičkové vybavení. Mužů jen doporučit!

Paní doktorce Horákové děkuji za vstřícný a trpělivý přístup k mým problémům se zuby, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno. Ošetření probíhá ve velmi příjemném prostředí moderně vybavené ordinace. Doporučuji! J.Mládková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Horáková ošetření zubního kazu

Paní doktorka Horáková mě neošetřila ani jeden zubní kaz na VZP. že by se jí to prý nevyplatilo. i když jsem jí žádala,aby mi opravila alespon 1-2 zuby,udělala jen rtg a vyhotovila léčebný plán který by mne vyšel za 1 zub si chtěla naúčtovat celkem 35000kč. tak jsem odešla pryč,protože si to prostě nemohu dovolit. na druhou stranu jí musím pochválit,že vše do detailu vysvětlí a že je milá.

MDDr. Ekaterina Horáková

Dobrý den paní lenicka.t@post.cz,
jsme rádi za každý feedback, ať už kladný či negativní, děkujeme!
Dovolte mi se k Vaší reakci na péči u nás vyjádřit.
Moderní stomatologie není v plně hrazené péči z veřejného zdravotního pojištění, avšak děláme u nás maximum pro oboustrannou spokojenost. Sami z některých cen nemáme radost.
Naše péče je kvalitní a špičková, dojíždí k nám klienti nejen z různých koutů České republiky, ale i ze zahraničí. Věříme, že toto je důkaz našeho nejen profesního, ale i osobního přístupu k pacientům.
Vybavení naší kliniky je jedno z nejmodernějších na trhu – počínaje křeslem, rentgenem, mikroskopem, aj.
Pravděpodobně se jednalo o protetickou práci nebo reendodontické čištění kanálků (opakované čištění kanálků). Protetické práce se zhotovují mimo naši ordinaci, a to v laboratoři, se kterou jsme navázali velmi dobrý vztah a s její prací jsme nad míru spokojeni.
Endodontické ošetření vč. reendodontického je vykonáváno pod mikroskopem tak, aby byla práce precizní. K reendodontickému ošetření dochází v případě, že endodontické ošetření nebylo úspěšně provedeno v minulosti.
Bohužel, se nemůžu veřejně vyjadřovat k Vašemu zdravotnímu stavu konkrétně, tak mě prosím omluvte, že mé vyjádření ke konkrétnímu případu není detailnější. Ctím morální zásady ochrany zdraví a soukromí.
Přeji Vám hodně štěstí,

Ekaterina Horáková, MSc.

Umístění: Stomatologie Horáková

Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!!

Umístění: Stomatologie Horáková komplexní plán léčby

za nejlepší považuji příjemné prostředí, trpělivost u časově náročných zákroků, vysvětlení detailů a postupu
Dostal jsem plán léčby z univerzitní fakulty stomatologie a paní doktorka mi poskytla plán na 19 návštěv včetně ceny zákroků, který byl precizně následován
Děkuji!

Umístění: Stomatologie Horáková stomatologická chirurgie

Apsolutní spokojenost s přístupem paní doktorky Horákové, sestřičky a ústní hygieničky slečny Hráškové. Po dlouhých letech jsem se konečně zbavil strachu ze stomatologů a děkuji za příkladný a vstřícný přístup celeho kolektivu. Takhle nějak by to mělo vypadat asi všude. Opravdu příjemné prostředí a dokonalá péče. Vřele doporučuji a škoda že nemohu dát 6 hvězdiček.

Libuše Kurešová

Naprostá spokojenost.
Po předchozí hrůze u bývalé zubařky,která měla vybavení i postupy,jak z pravěku je toto příjemná změna.
Jak ohledně přístupu paní zubařky,tak ohledně čekárny,ordinace a hlavně vybavení a především její preciznosti.
Paní zubařku jsem našla přes internet a nevěděla jsem moc,co po předchozích zkušenostech s bývalou zubní lékařkou od toho čekat,ale paní zubařka mě svojí profesionalitou příjemně překvapila.
Mohu jen doporučit.

Naprostá spokojenost s paní MDDr. Horákovou,velmi oceňuji lidský a citlivý přístup a díky konzultaci a vyčíslení nákladů se mohu přizpůsobit a zároveň plánovat další zákroky dle mích možností. Neřekla bych to,ale těším se na další návštěvu :)

• zlomenina zubu
  • zubní kaz
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

• zubní lékař - stomatolog

Certifikáty