Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více
775 36.....

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Preventivní prohlídky +1 Více

Ošetření kořenových kanálků

Zubní lékařství jsem vystudovala na univerzitě v Moskvě v Rusku, které jsem úspěšně ukončila v roce 2009. Následně jsem absolvovala 2 letou praxi nejp...

• zlomenina zubu
  • zubní kaz
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština, Čeština

Paní doktorce Horákové děkuji za vstřícný a trpělivý přístup k mým problémům se zuby, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno. Ošetření probíhá ve velmi příjemném prostředí moderně vybavené ordinace. Doporučuji! J.Mládková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Horáková ošetření zubního kazu

Paní doktorka Horáková mě neošetřila ani jeden zubní kaz na VZP. že by se jí to prý nevyplatilo. i když jsem jí žádala,aby mi opravila alespon 1-2 zuby,udělala jen rtg a vyhotovila léčebný plán který by mne vyšel za 1 zub si chtěla naúčtovat celkem 35000kč. tak jsem odešla pryč,protože si to prostě nemohu dovolit. na druhou stranu jí musím pochválit,že vše do detailu vysvětlí a že je milá.

MDDr. Ekaterina Horáková

Dobrý den paní lenicka.t@post.cz,
jsme rádi za každý feedback, ať už kladný či negativní, děkujeme!
Dovolte mi se k Vaší reakci na péči u nás vyjádřit.
Moderní stomatologie není v plně hrazené péči z veřejného zdravotního pojištění, avšak děláme u nás maximum pro oboustrannou spokojenost. Sami z některých cen nemáme radost.
Naše péče je kvalitní a špičková, dojíždí k nám klienti nejen z různých koutů České republiky, ale i ze zahraničí. Věříme, že toto je důkaz našeho nejen profesního, ale i osobního přístupu k pacientům.
Vybavení naší kliniky je jedno z nejmodernějších na trhu – počínaje křeslem, rentgenem, mikroskopem, aj.
Pravděpodobně se jednalo o protetickou práci nebo reendodontické čištění kanálků (opakované čištění kanálků). Protetické práce se zhotovují mimo naši ordinaci, a to v laboratoři, se kterou jsme navázali velmi dobrý vztah a s její prací jsme nad míru spokojeni.
Endodontické ošetření vč. reendodontického je vykonáváno pod mikroskopem tak, aby byla práce precizní. K reendodontickému ošetření dochází v případě, že endodontické ošetření nebylo úspěšně provedeno v minulosti.
Bohužel, se nemůžu veřejně vyjadřovat k Vašemu zdravotnímu stavu konkrétně, tak mě prosím omluvte, že mé vyjádření ke konkrétnímu případu není detailnější. Ctím morální zásady ochrany zdraví a soukromí.
Přeji Vám hodně štěstí,

Ekaterina Horáková, MSc.

Umístění: Stomatologie Horáková

Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!!

Umístění: Stomatologie Horáková komplexní plán léčby

za nejlepší považuji příjemné prostředí, trpělivost u časově náročných zákroků, vysvětlení detailů a postupu
Dostal jsem plán léčby z univerzitní fakulty stomatologie a paní doktorka mi poskytla plán na 19 návštěv včetně ceny zákroků, který byl precizně následován
Děkuji!

Umístění: Stomatologie Horáková stomatologická chirurgie

Apsolutní spokojenost s přístupem paní doktorky Horákové, sestřičky a ústní hygieničky slečny Hráškové. Po dlouhých letech jsem se konečně zbavil strachu ze stomatologů a děkuji za příkladný a vstřícný přístup celeho kolektivu. Takhle nějak by to mělo vypadat asi všude. Opravdu příjemné prostředí a dokonalá péče. Vřele doporučuji a škoda že nemohu dát 6 hvězdiček.

Libuše Kurešová

Naprostá spokojenost.
Po předchozí hrůze u bývalé zubařky,která měla vybavení i postupy,jak z pravěku je toto příjemná změna.
Jak ohledně přístupu paní zubařky,tak ohledně čekárny,ordinace a hlavně vybavení a především její preciznosti.
Paní zubařku jsem našla přes internet a nevěděla jsem moc,co po předchozích zkušenostech s bývalou zubní lékařkou od toho čekat,ale paní zubařka mě svojí profesionalitou příjemně překvapila.
Mohu jen doporučit.

Naprostá spokojenost s paní MDDr. Horákovou,velmi oceňuji lidský a citlivý přístup a díky konzultaci a vyčíslení nákladů se mohu přizpůsobit a zároveň plánovat další zákroky dle mích možností. Neřekla bych to,ale těším se na další návštěvu :)

Chtěl bych velmi poděkovat za úžasnou péči. Jsem velmi rád, že je mojí zubní lékařkou právě paní doktorka Horáková. S takovou odbornou a špičkovou péčí jsem se ještě nesetkal. Pro mně nejlepší zubařka co znám. Vřele doporučuji. Děkuji.

Super zubařka.Našla jsem ordinaci na internetu a jsem velice ráda.Bývala bych brzy přišla o svůj chrup,který 10let špatně ošetřovala bývalá pani zubařka.
Vřele doporučuji!!!

Hodnocení velmi dobré nedostatečně vyjadřuje mé pocity, hodnocení perfektní se blíží... Paní doktorka je skutečný profesionál. Před zákrokem s vámi vše konzultuje. K samotnému zákroku využívá mikroskop, rtg a další nástroje a vymoženosti - úplně jiná než jakákoli má předešlá zkušenost u zubaře. Co je důležité, zákroky provádí absolutně bezbolestně. Nikdy bych nevěřil, že lze u zubaře i usnout. :o) Důvod je jednoduchý, paní doktorka si velmi rychle získá vaší důvěru a Vy ji jednoduše necháte dělat její práci. Ode mě jednoznačně 100% doporučení všem. Děkuji. Milan

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Preventivní prohlídky

Ošetření kořenových kanálků

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Horáková ošetření zubního kazu

MDDr. Ekaterina Horáková

Dobrý den paní lenicka.t@post.cz,
jsme rádi za každý feedback, ať už kladný či negativní, děkujeme!
Dovolte mi se k Vaší reakci na péči u nás vyjádřit.
Přeji Vám hodně štěstí,

• zlomenina zubu
  • zubní kaz
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• University of Warwick (UK)

• zubní lékař - stomatolog

Certifikáty