Ze zdejších komentářů jsem byla rozpačitá. Pan doktor možná působí lehce přísně, neempatický mi ale nepřišel. Vyšetření probíhalo profesionálně, vše mi řekl, miminko jsem na prvním screeningu viděla ze všech úhlů. Vysvětlil i co měří a proč a kde co je. Naprostá spokojenost. Nevím, co některé (hysterické) matky čekají za přístup, já chci hlavně odborný názor na jedno z nejdůležitějších vyšetření v životě. Nikdo nikdy neví, co se stane nebo může stát, lze pracovat pouze se statistikou.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Chci poděkovat panu doktorovi za záchranu života. Vyšetřili mě v červenci a v září 2 jiní gynekologové , al správnou diagnosu uďelal jen doktor Kulovaný. Vdy jsem k němu měla důvěru a nyní se to vyplatilo, jediný rozopoznal závažnost mé diagnozy a okamžitě mě odeslal do nemocnice na operaci.Nikdy mu nepřestanu být vďečná

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Od druhého screeningu jsem očekávala podrobnější informace a tudíž jsem se objednala a zaplatila stanovenou částku. K mému údivu vše proběhlo během necelých 10 minut, o podrobném vyšetření nemůže být řeč (na x věcí nedošlo, včetně plodové vody a pupečníku či některých orgánů dítěte). Pan doktor chtěl řešit primárně pohlaví a nechápal, proč jsem si je nenechala zjistit při prvém screeningu. Já mu řekla pravdu, tedy že to mne opravdu nezajímalo a nezajímá, a že naopak mám extrémní zájem o informace o stavu a životaschopnosti dítěte a jeho vyhlídky být porozeno živé. To očividně panu doktoru vadilo a jen suše, povýšeně a krajně rozladěně prohlásil, že na mém dítěti nic nenormálního nevidí, ale že se běžně rodí mrtvé děti. Nedostala jsem procentální informaci a ani sebemenší povzbuzení či naději, že vše je na dobré cestě a že je rozhodně pravděpodobnější porod zdravého dítěte než porod mrtvého či postiženého dítěte. Naopak jsem byla poučena, že má otázka ohledně stavu pupečníku a výživy dítěte je neetická a on mi to neřekne. Bylo to krajně morbidních a nepříjemných něco pod 10 minut. U dítěte, které obstálo v Prenascan a i na ultrazvuku nevykazuje sebemenší odchylku, bych očekávala alespoň trochu kvalitnější vyšetření a následně snad lehce optimistický komentář. Přirozeně na mou prosbu o fotku (i tu jsem si platila) pan doktor reagoval jedním pokusem a opravdu z té rozmazaniny se nedá nic poznat. Pro srovnání, všechna má dosavadní těhotenství proběhla bez problémů (žádné komplikace a porod zdravých dětí v termínu) a 2. screening u nich vypadal úplně jinak - jednalo se o pečlivé a empatické vyšetření v délce 20-30 minut, během kterého bylo vše profesionálně vysvětleno a ze kterého jsem odcházela šťastná, s nadějí a s fotečkou v roce.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Byla jsem k němu poslána na 2.screening. Pan doktor byl hotový raz dva, v ordinaci jsem byla cca 5 minut. Absolutní neochota. Návštěva u něj byla pro mne absolutně zbytečná, nic jsem se nedozvěděla a na otázky jsem nedostala odpověď.

Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Cestou do Gennetu jsem si hloupě přečetla nějaké diskuze na pana doktora a neřekla si o fotku. Úplně zbytečně. Pan doktor byl skvělý, milý, během vyšetření toho moc nenamluvil, ale věnoval se tomu, co měl a vše pečlivě a soustředěně kontroloval. Vždy mi řekl, co zrovna měří, kde je srdíčko, ruce, žaludek. Zapsal výsledky a ty mi velmi srozumitelně vysvětlil. Vše proběhlo skvěle

Umístění: GENNET, s.r.o.

Pan doktor je absolutní profesionál a po této stránce mu nelze nic vyčíst. Ovšem na komunikaci s lidmi by si měl najít asistentku, neboť nerozumím, proč na oddělení fetální medicíny, dělá někdo bez špetky empatie. Možná, by si rodiče absolvující vyšetření rozhodující a zdraví dítěte, zasloužili trochu lidský přístup.

Umístění: GENNET, s.r.o. Screening v 1 trimestru

O panu doktorovi jsem se na diskuzich,(sice jiz postarsich) dozvedela spoustu neprijemnych informaci, tak jsem sla do ordinace se strachem. Nebylo treba, pan doktor byl klidny, coz nasledne uklidnovalo me, vse co “zkoumal” vysvetloval a pak na konci shrnul. Jen protoze jsem byla z diskuzi tak vyplasena tak jsem se ho bala na cokoliv zeptat ale myslim, ze nebyl duvod. Na chodbe, kdyz jsme si nechali vytisknout fotku s nami jeste vtipkoval. Pokud zase nekdy, klidne k nemu.

Umístění: GENNET, s.r.o. Genetické vyšetření

Pan doktor je velmi příjemný člověk a odborník, na kterém je vidět, že ví co dělá. Jeho klid mě také uklidňoval. Při vyšetřeních mi vše co bylo potřeba vysvětloval a poté ještě všechny informace shrnul. Nemůžu si na nic stěžovat a pana doktora můžu jen doporučit.