Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova 50, Praha

Umístění: jiné místo Pravidelná kontrola a převzetí do péče

Plně se ztotožňuji s názorem paní Otčenáškové. Byla jsem na tom stejně - mnoho let u staršího výborného gynekologa. Po té, co se svou praxí skončil, jsem dostala doporučení ke gynekologovi MUDr. Eduardu Kučerovi. Má skvělý přístup, moderní metody a profesionální a přitom osobní přístup. On i jeho milá sestřička. Jsem u něj teprve asi 1 rok, ale už teď je zase "mým lékařem". Děkuji. Eva Dvořáková

Umístění: jiné místo Prevence a problém

Musím sdílet nadšení z návštěvy a setkání s panem Doktorem Kučerou. Můj gynekolog šel do důchodu a dlouho jsem hledala náhradu. Až jsem dostala doporučení na pana Eduarda. Jsem u něho zatím chvíli, ale už teď bych neměnila. Je to nejen skvělý, pečlivý odborník, ale i charismatický pán, který o pacienty opravdu jeví zájem. Jedná s pacientem jako rovný s rovným, je milý, empatický, zajímá se o Vaše problémy a je ochoten je řešit. Je to zatím ten nejlepší gynekolog, kterého jsem potkala napříč řadou odborníků v privátním i zahraničním sektoru. Za mě je to opravdu špičkový znalec se srdcem a uměním vystupovat a jednat s pacienty. Sestřička je krásná, operativní, vždy zvedne telefon, hovoří s Vámi na úrovni (žádné reminiscence komunistického odpálkování "teď voláte nevhod"). Celá ordinace je moderní a výborně vybavená. Jsem nadšená, že jsem je našla..)

Skvělý člověk,ale hlavně skvělý odborník s velikýma zkušenostma a zlatýma rukama Doporučiji !!!!!!!!

Vážený pane Přednosto,

i touto cestou Vám chci vyjádřit nesmírnou vděčnost a lásku za Vámi provedenou víc než výbornou operaci, máte opravdu nejen " zlaté ruce,ale i srdce ". Myslím, že díky Vám a Vašemu víc než výbornému zásahu do mého těla se svého vytouženého děťátka, holčičky, na které tak strašně dlouho, 10 let, čekám, dočkám.Mějte se hezky a opatrujte se, vždyť už jste pomohl, pomáháte a doufám, ještě hodně dlouho pomáhat budete spoustě nemocným ženám všech věkových kategorií, obzvláště nám mladším ženám, které onemocní častokrát ne vlastní vinou a musí velmi dlouho a velmi bolestně čekat na svoje vytoužené krásné miminko, ke kterému nám svýma " zlatýma rukama a zlatým srdcem ", vším, co umíte a co jste, pomáháte.

Vaše vděčná pacientka z Hradce Králové

Jitka Machová

Pane doktore, dodatečně bych Vám alespoň touto cestou chtěla poděkovat. Díky vaší pomoci mám dnes čtyřletého chlapečka a jsem znovu těhotná. A to i přesto, že jiní lékaři nademnou zlomili hůl.Máte velké srdíčko a zlaté ruce.

Díky pane doktore za Vaší pomoc. Po Vámi provedené laparoskopické operaci jsem opět v pořádku a mohu normálně žít. Slyšela jsem , že působíte na jiném pracovišti, a tak Vám přeji hodně úspěchu. Zdena Bruknová

Vážený pane docente, dovolte abych dodatečně poděkovala za vynikající péči a perfektní operaci. Vaše vděčná pacientka.Jana N.

Pan doktor Kučera mi hodně pomohl a jsem mu moc vděčná za všechno, co pro mě udělal. Díky jeho péči jsem měla bezproblémové těhotenství a narodila se mi zdravá téměř čtyřkilová holčička. Považuji to za velký zázrak a hlavně zlaté ruce pana doktora, protože mé první těhotenství, které jsem absolvovala u mé gynekoložky, bohužel skončilo velmi předčasně narozením půlkilového syna. Jsem moc ráda, že jsem se dostala do péče pana doktora. Moc mu za péči děkuji !!! J. Vrňáková

Vážený pane doktore, touto cestou bych Vám chtěla poděkovat. Díky Vámi provedené laparoskopické operaci jsem za 3 měsíce po operaci otěhotněla a nyní se s manželem těšíme na tolik vytoužené děcko. Ještě jednou Vám velmi děkuji. S úctou Vaše A.P.

Děkuji pane doktore. Velmi jste mi pomohl. Doporučuji Vaše ruce, Vaše srdce všem. Díky. Vděčná pacientka.