Eduard Göpfert, veterinář Brno

MVDr. Eduard Göpfert

Veterinář

5 názorů

Uložit


Adresa

Lidická 708/53, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Kastrace fenky

Rozhodně nedoporučuji!!! Donesli jsme si domů fenku po kastraci, která se nám již nepostavila na nožičky a její stav se horšil. Volali jsme panu doktorovi 2x denně a stále nás uklidňoval, že je to naprosto normální, že je pejsek ve stresu a máme ji podávat algifen. Když se nám už opravdu nezdál její stav dobrý, jeli jsme na jinou kliniku kde nám hned po tom co pejska uviděli řekli, že toto rozhodně normální není a že prognóza nevypadá dobře. Pejsek má zánět mozku a bojuje o svůj život. Nemluvě o tom jak se nám tímto zvýšili náklady na léčbu. Vím, že za samotnou diagnozu pan doktor nemůže, ale nelíbil se mi přístup, že vlastně o nic nejde. A jelikož teď vidím přístup doktorů na další klinice, tak je to úplně o něčem jiném.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Aj po niekoľko násobnom navštívení s rovnakým problémom mal pán doktor perfektnú trpezlivosť a naozaj neváhal všetko poriadne a pečlivo vysvetliť. Aj ceny sú naozaj primerané. Doporučujem.


Ověřeny pacient

Moc hodný pan doktor, chodí k němu celá naše rodina :-)
Např. poraněný hnisavý kocouří ocásek, který by jiný veterinář doporučil amputovat, jsme s jeho pomocí a péčí před 9 lety zachránili a nikoho by ani nenapadlo, že tento krásný statný kocour s ním v dětství něco měl. Kočičky při očkování vždy pečlivě prohlédne, zváží, změří teplotu atd. Nepřidává si vysoké marže na léčiva, mohu porovnat u jednoho antiparazitního přípravku, kdy si jinde účtují 300 Kč a pan doktor pouze 230 Kč + mi podrobně vysvětlil, jak jej správně aplikovat.


J
Ověřeny pacient

Krátí vakcíny, jedna vakcína je používána vícekrát, v praxi to znamená, že pes nemá platné vakcinační známky v průkaze a musí absolvovat sérologická vyšetření. Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi pečlivý odborník na slovo vzatý. O mého pejska se vždycky velmi pěkně postaral a nikdy nic neodbýval. Rád vše trpělivě vysvětlí. Mohu jen doporučit !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti