Lidická 708/53, Brno

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Kastrace fenky

Rozhodně nedoporučuji!!! Donesli jsme si domů fenku po kastraci, která se nám již nepostavila na nožičky a její stav se horšil. Volali jsme panu doktorovi 2x denně a stále nás uklidňoval, že je to naprosto normální, že je pejsek ve stresu a máme ji podávat algifen. Když se nám už opravdu nezdál její stav dobrý, jeli jsme na jinou kliniku kde nám hned po tom co pejska uviděli řekli, že toto rozhodně normální není a že prognóza nevypadá dobře. Pejsek má zánět mozku a bojuje o svůj život. Nemluvě o tom jak se nám tímto zvýšili náklady na léčbu. Vím, že za samotnou diagnozu pan doktor nemůže, ale nelíbil se mi přístup, že vlastně o nic nejde. A jelikož teď vidím přístup doktorů na další klinice, tak je to úplně o něčem jiném.

Aj po niekoľko násobnom navštívení s rovnakým problémom mal pán doktor perfektnú trpezlivosť a naozaj neváhal všetko poriadne a pečlivo vysvetliť. Aj ceny sú naozaj primerané. Doporučujem.

Moc hodný pan doktor, chodí k němu celá naše rodina :-)
Např. poraněný hnisavý kocouří ocásek, který by jiný veterinář doporučil amputovat, jsme s jeho pomocí a péčí před 9 lety zachránili a nikoho by ani nenapadlo, že tento krásný statný kocour s ním v dětství něco měl. Kočičky při očkování vždy pečlivě prohlédne, zváží, změří teplotu atd. Nepřidává si vysoké marže na léčiva, mohu porovnat u jednoho antiparazitního přípravku, kdy si jinde účtují 300 Kč a pan doktor pouze 230 Kč + mi podrobně vysvětlil, jak jej správně aplikovat.

Krátí vakcíny, jedna vakcína je používána vícekrát, v praxi to znamená, že pes nemá platné vakcinační známky v průkaze a musí absolvovat sérologická vyšetření. Nedoporučuji

Pan doktor je velmi pečlivý odborník na slovo vzatý. O mého pejska se vždycky velmi pěkně postaral a nikdy nic neodbýval. Rád vše trpělivě vysvětlí. Mohu jen doporučit !