Praktický lékař stomatolog
Za Plumlovskou 10, Prostějov

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní zubařka je sice příjemná a milá,ale to je vše.Utekla jsem po několika letech.A zuby které mi tam ještě zůstaly musi ven,jiná cesta již není

Nezbývá než souhlasit s již napsaným. Jsem maximálně spokojená. Žádné čekání, super sestřička i paní doktorka, výborné vybavení, lidský přístup...

Dnes jsem byl opět u paní doktorky a jsem jako vždy velmi spokojen. Jistá ruka, milý úsměv a lidové ceny. Taky musím pochválit sestřičku. Už se skoro těším na další ošetření.

s pani doktorkou jsem velmi spokojena, profesionalni a lidsky pristup. Chodime k ni cela rodina uz roky a nemuzeme si vubec stezovat. Doporucuji.

Super doktor.Na nic si nehraje,jedná lidsky a je vysoce profesionální.

Profesionál na svém místě a navíc lidská

U pani doktorky jsem velmi spokojena. je mila,ochotna a nikdy jsem po jejim zakroku nemela zadny problem.

Po přistěhování do Pv mě rozbolel zub.Byl jsem snad v 10 ordinacích a všude mě nechtěli pomoci.Až se mě ujala paní doktorka a ačkoliv měla plnou čekárnu vzala mě v polední pauze.Od té doby k ní chodím,jsem velmi spokojený a porcelánovou korunku co mi zhotovila ani já nerozeznám od ostatních svých zubů.V ordinaci vládne pohoda a dobrá nálada.Sestřička Maruška je milá,vesela a ochotná.

Paní doktorka je velmi milá,usmevavá a ošetření u ní vůbec nebolí.Vše vysvětlí a dá vybrat v případě nutnosti několik variant.Porcelánová korunka,kterou mi zhotovila ,nerozeznám sama od ostatních zubů.V ordinaci vládne pohoda.

U

Tato paní doktorka si chystá práci dopředu. Kaz neodvrtá úplně takže se stále kazí jeden a týž zub dokola. Později řekne, že to nemá cenu a zub vytrhne. Já jsem od ní odešla těsně před zmíněným trháním a zub mám do dnes a je to už 3 roky. Jediné co se tam dá pochválit je super milá sestřička.