Odborná oční ordinace
Husova 85, Říčany

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Jsem maximálně spokojená s paní doktorkou i sestřičkou. Vždy se setkám s milým a vstřícným přístupem a profesionalitou ve všech směrech. I když si musím v čekárně chvíli
vyčkat, neměnila bych. Spokojenost v optice, s prostředím, prostě jedno velké děkuji za péči o můj zrak. Doporučuji,

Nevím jak funguje paní doktorka, ale je obklopena velmi neprofesionálním kolektivem a má velice matoucí webové stránky. Zkoušela jsem se k ní dovolat a objednat se, tak se stalo. Když jsem přišla ve stanoveném termínu do ordinace, tak na mě koukala sestra, jak zjara a já jsem zjistila, že mě objednali do Hloubětína. Opravdu nešťastná věc. Mám trvalé bydliště v Babicích, tj. spádová oblast Říčany, takže mě v Praze nechtějí nikde vzít a když jsem toto pověděla do telefonu (číslo jsem našla na webových stránkách doktorky Holubové, poté co jsem do google vyhledávače zadala "oční říčany") zdravotní sestře, bez zeptání se, jestli mi správně rozumněla větné spojení spádová oblast Říčany, objedala mě do ordinace v Hloubětíně. Hezky jsem si zajela a ztratila půl dne času.

Paní doktorka je velice profesionální a precizní.

Paní doktorka je opravdu milá, příjemná a vstřícná dáma, v každém případě vždy velmi ochotná, trpělivá a profesionální. Známe ji již několik let a rádi k ní s manželem chodíme, máme to sice přes celou Prahu, ale za odborníkem velmi rádi dojedeme. Ordinace i čekárna je příjemně vybavena, sestra je vždy velmi milá a vstřícná, při objednávání se snaží vyjít vstříct pacientovi. Je fajn, že i optika je ve stejné budově a že se tam setkáte s milou a profesionální optičkou, která si znovu přeměří kvůli brýlím vše, co potřebuje a snaží se vám dobře poradit a pak velmi trpělivě čeká, až se rozmyslíte, není pro ni problém vyndat a vyzkoušet s vámi třeba dvacatery obruby, jako tomu bylo se mnou. Milé dámy, děkuji Vám za ochotu, s takovým servisem jsem se u očního lékaře ještě nesetkala.

Paní doktorku znám již nějaký rok.Ona i sestra jsou ochotné a příjemné.paní doktorka je specialista na svém místě.Rozhodně doporučuji všem.

Jste nejlepší!!! =)

Jsem velice spokojená s vyšetřenim i operací víček.Milé a vstřícné chování.Děkuji a všem doporučuji :-)

Jako nejlepší hodnotím úrověň odborné péče o pacienty, včetně ználostí o různých typech KČ. Velmi milá sestřička. Bohužel díky nadstrandartní kvalitě péče, je zde značný nával,ale i lékař je člověk, který potřebuje si dojít na záchod či si vyřídit svou soukromou věc.

velmi mila a sikovna pani doktorka, vlidny pristup, proste vysoky standard.

příjemná, zručná, nemám žádné výtky