Odhadovaná doba odpovědi:

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Klienti ostatních (nesmluvních) pojišťoven platí standardní cenu 500,- Kč za návštěvu.

Léčba duševních poruch

Léčba sexuálních poruch +5 Více

Pomoc v krizových situacích

Psychiatrická péče pro klienty smluvních pojišťoven je hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění

Psychoterapie

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

V naší ordinaci U Žižkovské věže nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka - prevenci, diagnostiku, léčbu, psyc...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychiatrie

I když se mi paní doktorka ze začátku zdála jako absolutně nevyhovující po vše stránkách, již po druhé náštěvě jsem zjistil opak. Paní doktorka poskytuje občas nadstandart ať už jde o povídání a je velice chápavá a umí se do člověka vcítit. Není to lékař co jen umí psát léky a dělá si z pacienta testr. Moje zkušenost je velice dobrá

Paní doktorka mi velmi pomohla. Bylo pro mě zásadní že jsem si konečně mohla sednout s doktorem který má podrobnou znalost mého onemocnění a přesně ví jak mi pomoci a také jak můj stav udržet. Musím zmínit i fakt kdy jsem byla na dovolené v Japonsku a potřebovala jsem s paní doktorkou mluvit-neváhala navrhnout že si ve stejný den zavoláme přes aplikaci skype což mi velmi pomohlo a byla jsem schopná si dovolenou užít. Teď docházím jednou za 3 měsíce pouze na obyčejnou kontrolu.

MUDr. Džamila Stehlíková

Kamilo, velice Vám děkuji za reference. Jsem ráda, že se Vám daří dobře! Jen tak dál...

S paní doktorkou Stehlíkovou jsem velmi spokojena, je velmi ochotná a vše dokáže zařídit pro pacienta,už bych ji neměnila.Má vřelý přístup a vždy poradí a vyslechne.

MUDr. Džamila Stehlíková

Lenko, děkuji Vám za názor. Těší mě, že jste spokojená a spolupráce Vám vyhovuje.

Paní doktorka bude vyhovovat submisivním pacientům, kteří se nad svou léčbou nechtějí zamýšlet a jsou připraveni beze zbytku a bez otázek podstoupit doporučenou léčbu. Pokud však nějaké dotazy, případně dokonce připomínky, máte, je paní doktorka velmi nepříjemná, neváhá vám předhodit váš psychický stav, který s vaší "zpupností" souvisí a je velmi nepříjemná. Bohužel nepomůže, spíše naopak. Zkušenost, na kterou bych ráda brzy zapomněla.

K paní doktorce jsem šla, jelikož jsem potřebovala pomoci s redukcí hmotnosti. Moc se mi líbilo, že se zabývá psychosomatikou, jelikož problémy s váhou v mém případě souvisí se špatnou psychikou. Bohužel mě paní doktorka zklamala, jelikož mi akorát vnucovala Dukanovu dietu (spočívá v konzumaci bílkovin a vyřazení sacharidů z jídelníčku). Jelikož se mi tento způsob hubnutí nezdá vůbec zdravý a po přečtení zkušeností i nebezpečný, tak jsem odmítla. Myslím si, že hmotnost by se měla snižovat vyváženým jídelníčkem tak, aby i po skončení hubnutí mohl pacient naučené stravování nadále aplikovat. Nakonec se tedy s nelibou přiklonila k jídelníčku redukčnímu, který ale vůbec neodpovídal mým potřebám. Přeci jen příjem 5000 kJ je pro ženu, jako jsem já, nedostačující, jelikož tento příjem nepokrývá ani bazální metabolismus, který mi změřila. Tudíž jsem v šoku, že lékař může pacientovi ordinovat takovouto zastaralou dietu z dámských časopisů! Přeci každý člověk není stejný a tak je potřeba hodnotu kalorického příjmu přizpůsobovat individuálně. A ne všem dát totožný jídelníček s 5000 kJ! Nakonec jsem tedy s redukčním jídelníčkem souhlasila. Hubnout jsem začala, ale mému tělu 5000 kJ nestačilo a měla jsem velký hlad, proto jsem příjem navýšila a začala hubnout ještě rychleji, protože tělo nehladovělo. Když jsem si s paní doktorkou dopisovala ohledně pokroků v hubnutí, neustále mi posílala Dukanův jídelníček, i když jsem jí 3x upozornila, že mám redukční jídleníček. Po stránce psychoterapií ji nemohu hodnotit, protože jsem po této zkušenosti k ní nenabyla důvěru, ovšem co se hubnutí týče, rozhodně ji nedoporučuji.

Poprvé jsem měla pocit, že se mi lékař snaží pomoci. A paní doktorka mi opravdu pomohla. Vřelé díky.

MUDr. Džamila Stehlíková

Děkuji! Vážím si Vaší reference!

Tato "doktorka" pro mne byla velikým zklamáním, neboť jsem pod jejím vedením nezvládl své problémy a musel přerušit své vysokoškolské studium. zásadně mi neodpovídala na emaily a esemesky, mnou vypracované a odevzdané testy a úkoly nikdy nevyhodnotila a vrcholem všecho bylo, když mi neustále vyčítala, že jsem zapomněl jednou přijít na domluvené sezení, zatímco na její straně byly časté pozdní příchody zřejmě v pořádku. Prostě děs, hrůza a vrchol ignorance a nekompetentnosti!!!

Paní doktorka je vždy ochotná mě přijat kdykoliv mám nějaký problém, nebo je mi špatně. Vřele doporučuji. Martin M.

MUDr. Džamila Stehlíková

Velmi děkuji za milá slova.

paní doktorka je trpělivá a laskavá. Opět mi pomohla a vrátila mi radost ze života, a šlo to bez ústavu.
Děkuji

MUDr. Džamila Stehlíková

Děkuji za příspěvěk. Držím Vám palce, ať se vše daří!

Paní doktorka na mě udělala poměrně dobrý první dojem, o to větší bylo mé zklamání z následné komunikace, kdy mi odmítla jakkoliv komentovat nežádoucí účniky léku zmíněná v příbalovém letáku s tím, že jestli to zvládnu bez něj, brát ho nemusím. Následně uvedla, že podobné dotazování je jen průvodním znakem mého onemocnění, a svoji neochotu (či neznalost?) tak svedla na mě jako pacienta, což považuji za velmi neprofesionální. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji.