17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava štítná žláza

Nemohu hodnotit práci lékaře, které nerozumím. Pan doktor mi připadá, že je tzv. zažrán do své práce a myslím si, že např. moje nemoc a její stav je možno hodnotit podle laboratorních výsledků a snad hmatem. Jiného lékaře nebudu hledat, jsem spokojen a měly bychom si zvykat na lékaře, kteří nemusí mít vždy ústa vysmátá od ucha k uchu. Oni totiž nemají na starost jenom nás a jsou taky lidi.

Chodím k panu doktorovi teprve krátce a jsem s jeho službami spokojená. Je sice trošku strohý, ale pečlivý a rychlý. Řekla bych, že někteří pacienti potřebují psychologa více, než pan doktor psychologické minimum!
Šašinková Lena

Nechápu, proč každý druhý pacient je tak negativně založen. Přece oboustranná vstřícnost přináší vždy své ovoce. Co je to za člověka, že se neumí podepsát a hovoří o psychologickém minimu!!!???

Zvláštní jsou vždy pacienti, kteří napíší špatné hodnocení a neumí se podepsat. Dle mého názoru je vynikající odborník s velmi lidským a přátelským přístupem k pacientům bez jakéhokoliv náznaku arogance a nadřazenosti.

Pan doktor je výborný lékař, znalec svého oboru, tudiž velkým přínosem pro pacienty a taky nemocnici. Neznám lepšího odborníka na endokrinologii než právě MUDr. Vavroše. S jeho léčbou jsem spokojena, je vždy kvalitní a odekvátní problémům pacienta.

Před 3lety jsem onemocněla na štitnou žlázu,podle výsledků testů to vypadalo se mnou velmi špatně.Pan doktor mě psychycky podržel a pomohl mi k uspěšné léčbě.Jeho léčbu doporučuji.

K panu MUDr Vavrošovi již chodím přes 10 let, napřed mě léčil na vysoký cholesterol a potom na štítnou žlázu. Je to odborník, mluví perfektně anglicky, jak jsem ho slyšel mluvit,vždy se mnou moje problémy a podrobnější vyšetření konzultuje. Vůbec si nemyslím, že by byl arogantní a domýšlivý. Je pravda, že je méně komunikativní.Můj názor je, že je přínosem pro FN Poruba.

Pacienti, kteří zde pana doktora kritizují evidentně netrpí vážnějšími problémy, protože jinak by mu museli přiznat kredit za vysokou odbornost.Mě konkrétně velmi pomohl a nedá se hovořit ani o nedbalém přístupu. Pokud s Vámi byl rychle hotový, tak k tomu měl důvod. Doufám, že se ozvou i další pacienti s kladnými zkušenostmi.

Pan doktor je odbornik ne psycholog! Rychly a kvalitni pristup, pokazde zodpovedel mou otazku, vyhovi s jinymi vysetrenimi pokud nejsou nesmyslna.