17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Netuším, jestli je MUDr. Vavroš skvělý odborník, ale příjemný tedy není vůbec. Přesně tak, jak to napsal někdo přede mnou - žádná empatie - spíše odcházíte jako spráskaný pes, který obtěžuje vedlejšími příznaky léků. Nejsem hypochondr, nečtu příbalového letáky léků za účelem - to určitě budu mít :), ale vedlejší příznaky, mne prostě fyzicky a pohybově odrovnaly a pan doktor se na mne díval, jak to říct slušně - tak nějak přezíravě - nevěřícně....... Byla jsem šťastná, když mi sdělil, že už nemusím chodit na endokrinologii, ale můj praktický lékař se velmi divil, že mě vypsal ze stavu pacientů, i když u mého onemocnění je zcela běžné chodit půl života na preventivní prohlídky 1 x ročně ( a to mě tento hodnocený lékař propouštěl ze slovy "vy to budete mít vždy tak na hraně").

Dávám "neutrální" proto,že jsem za tu minutu u něj nějaké jeho klady nebyla schopna rozpoznat.Odepsal mě dřív,než jsem mu mohla vysvětlit,proč měním lékaře(stěhování)Zřejmě nesnáší nové pacienty,ale ani mi není milé,když musím lékaře měnit.Byl velmi,velmi nepříjemný,vůbec mě nevyšetřil,nestála jsem mu ani za odpověď.Odešla jsem se staženým hrdlem a slzami na krajíčku,nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala a doufám,že už ani nesetkám.

K panu doktorovi chodím asi 4 roky, opravdu je studený čumák. Arogantní mi nepřijde, spíš hodně nekomunikativní. Na otázky odpoví, ale vždy jednoslabičně, bez nějakého dalšího vysvětlení. Jsem vcelku asertivní, takže se nakonec nějaké odpovědi domůžu, ale někteří pacienti opravdu podle mně se nedoví nic. Po porodu jsem měla problémy, divil se, že 3 měsíce po porodu stále chci kojit a chci co nejnižší dávky léků. I ty nejnižší dávky mi přesto pomohly, i když on byl k takovému dávkování skeptický. Prý je velký odborník, což možná je, ale mohl by být vstřícnější. Na druhou stranu, nic ho k tomu nenutí, soukromá ambulance to není a pacientů má dost, protože endokrinologů je málo.