Hotovost, Bankovní převod

Nejčastěji hledané služby

Soukromá psychologická praxe

Jsem psycholog a terapeut, provozuji soukromou praxi. Pro více informací prosím navštivte mé webové stránky:

Léčené nemoci

• Problémy ve vztazích, komunikační potíže, nízká sebedůvěra
  • „špatné nálady“: pocity prázdnoty, ztráty energie, úzkosti

Ukončené školy

• Studium oboru Psychologie na FF Masarykovy university v Brně
  • Atestace v oboru Klinická psychologie - uděluje Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví zřizovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR
  • Funkční specializace v systematické psychoterapii - uděluje Česká psychoterapeutická společnost České lékařské společnosti JEP

• psychoterapie

Fotografie

Klidný hlas, naslouchání, empatie a hlavně pravděpodobné vyřešení problému, který nedokázal vyřešit psychiatr za 4,5 roku. Další slova jsou zbytečná.
Pokud jste ve slepé, neváhejte. Fakt dobrý!
Viki

K psychologovi jsem šla poprvé a měla určité obavy, co mě čeká a jak bude sezení probíhat. Pan Gregor na mě ale od počátku působil takovým klidným, vstřícným a zároveň soustředěným dojmem, že se moje počáteční obavy rozplynuly. Během sezení mi ukázal možné důvody mého problému a také cestu, po které se mohu nyní vydat a z ní plynoucí řešení. Musím říci, že se mi návštěvou u něj ulevilo. V budoucnu bych se s eventuelním problémem obrátila opět na něj.

Dobrý den, mohu jen doporučit, maximální spokojenost. Děkuji za jeho pomoc. Velmi milý a empatický psycholog. Helena.

Pár psychologů už jsem navštívila a mohu říct, že pan Gregor byl jednoznačně nejlepší.
Má to samozřejmě více důvodů. Například si vybavuji, že jako jeden z mála poslouchal moje trápení tak, že jsem mu věřila, že ho to zajímá a že mi chce opravdu pomoci. Toto bohužel není standard.S panem psychologem jsem absolvovala jak individuální, tak skupinovou psychoterapii. Je to velmi empatický a "lidský" člověk, nezasype Vás spoustou informací, z kterých máte nakonec jen neužitečný "guláš". Naopak - každá jeho poznámka, reakce, otázka má smysl, připomínky jsou věcné a dodnes si některé z nich pamatuji a ač je to celkem dlouho, co jsme se viděli naposledy, tyto jeho připomínky, nápady a podněty se mi v krizové situaci vždy připomenou a já jsem dnes schopna jednat s nejbližší rodinou tak, jak jsem to dřív neuměla! Nejen za to mu patří velký dík. Za sebe mohu s čistým svědomím rozhodně doporučit každému, kdo si řeší nějakou bolest, trápení, ať už se to týká čehokoli... Více takových!!! Děkuji Vám, Dušane. Hanka Z.

Psycholog, ke kterému mam naprostou duvěru!!! Jeho klidny hlas,pristup a názory mi hrozne moc pomohli. Necitila jsem se trapne svěřovat a otevírat sve nitro! Bylo moc fajn,ze po dlouhe době, az u pana doktora jsem se dovedla zase zasmát. Potesilo me take,ze sezeni nebylo po case tak formalni a bylo odlehcene i smíchem.Necitila jsem se jako u doktora,ale spis jako u kamaráda,ktery vam dovede najit cestu k lepsim zitrkum....coz se povedlo:-) Urcite pana doktora doporucuji a to dokazuji i tim,ze jsem ho doporučila sve kamarádce.

Y

Terapeut, před kterým nemáte ostych mluvit, nejdříve mi přišel příliš tichý a zpomalený, ale s tímto přístupem máte na druhou stranu pocit, že Vám terapeut opravdu naslouchá, nad Vašimi problémy přemýšlí a sezení je opravdu o Vás, ne o exhibici velkého odborníka. Líbí se mi jeho vhledy do historie, mytologie, doporučuje skvělé knihy, používá zajímavé imaginativní techniky, mockrát jsem se s ním rovněž zasmála. Určitě mi dal pár užitečných rad, kterými se snažím řídit a konečně trochu více chápu své problémy.

Příjemný psycholog, který umí naslouchat. Má pro své klienty pochopení a dobře se s ním povídá. Doporučuji.

C

Nejlepší psycholog - maximální pomoc a spokojenost!!!

Velmi milý a empatický psycholog. Má příjemný, tichý hlas, který uklidňuje už sám o sobě. Ke každému klientovi má individuální přístup. Pracuje např. s imaginacemi a i s méně běžnými terapeutickými prostředky - dle domluvy s klientem. Mohu ho všem vřele doporučit.